کد خبر: ۴۱۸۱۸
تاریخ انتشار: ۰۱:۵۹ - ۱۷ شهريور ۱۴۰۱
مدیر کل استاندارد خوزستان گفت طی بازرسی و نمونه برداری کارشناسان این اداره کل از بازار طلای شهرستان اهواز مقدار 142 گرم طلای غیر استاندارد توقیف شد.

مدیر کل استاندارد خوزستان گفت طی بازرسی و نمونه برداری کارشناسان این اداره کل از بازار طلای شهرستان اهواز مقدار ۱۴۲ گرم طلای غیر استاندارد توقیف شد.
داودی گفت خط قرمز اداره کل استاندارد خوزستان صیانت از حقوق مردم عزیز استان است و پرونده متخلفین در این حوزه به مراجع قضایی ارسال خواهد شد.

وی افزود: به مردم اطمینان میدهیم که کارشناسان این اداره کل اجازه نخواهند داد کالای غیر استاندارد در بازار استان توزیع گردد.

در همین راستا احمدزاده رییس اداره اندازه شناسی اداره کل استاندارد خوزستان نیز گفت از مردم تقاضا داریم در هنگام خرید مصنوعات طلا حتما توجه داشته باشند به کد شناسایی استاندارد که متشکل از یک حرف انگلیسی که نشان دهنده حرف اول یک استان است و در سمت راست آن دارای یک عدد است که شماره پرونده سازنده آن در سازمان ملی استاندارد ایران است که روی مصنوع طلا حک شده است در واقع این کد بیانگر اصالت مصنوعات طلا و نشانگر اخذ مجوز ساخت از سازمان ملی استاندارد ایران و تحت نظارت بودن سازندگان آن مصنوعات می باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار