کد خبر: ۴۱۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲:۳۹ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
استاندار در حاشیه بازدید از بخش صیدون مطرح کرد
استاندار خوزستان گفت: دستگاه‌های متولی باید خسارات وارد شده را جهت انعکاس به هیات دولت برآورد کنند تا در جریان تصمیمات برای مناطق سیل‌زده، خسارات وارده به خوزستان را نیز مدنظر داشته باشند.

صادق خلیلیان در حاشیه بازدید از بخش صیدون باغملک اظهار کرد: برخی از مناطق کشور بیش از یک هفته است که تحت تاثیر سامانه سیل‌زا قرار دارند؛ این سامانه بخش‌هایی از استان خوزستان را نیز فراگرفته است.

 استاندار خوزستان با اشاره به مناطق تحت اثر از سامانه مونسون در استان خوزستان افزود: این سامانه بخش‌های شرقی استان از جمله شهرستان‌های باغملک، ایذه، صیدون، قلعه‌تل، میداوود، بهبهان، دزپارت و بخش‌هایی از رامهرمز را تحت‌الشعاع قرار داد و خسارات عمده‌ای را به مزارع، باغات کشاورزان و برخی از منازل وارد کرده است.

خلیلیان گفت: در این بازدید رسیدگی به امور مردم، برآورد خسارت‌ها و اقداماتی که باید پس از سیل انجام شود، مدنظر قرار گرفت.

وی در پایان در خصوص پرداخت خسارت به حادثه‌دیدگان سیل و ضرورت برآورد خسارت‌ها از سوی دستگاه‌های متولی گفت: دستگاه‌های متولی باید خسارات وارد شده را جهت انعکاس به هیات دولت برآورد کنند تا در جریان تصمیمات برای مناطق سیل‌زده، خسارات وارده به خوزستان را نیز مدنظر داشته باشند.

 

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار