کد خبر: ۴۱۴۱۵
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۹ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
سید احمد صالحی مدیر کل بازرسی شهرداری از برگزاری جلسه با بازرسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر داد.
صالحی مدیر کل بازرسی ضمن اعلام این خبر گفت: شهردار محترم  اهواز و شورای اسلامی شهر تاکید ویژه ای در خصوص  خدمات رسانی و بالابردن سطح خدمات  به شهروندان را  دارند که برهمین اساس با هدف بررسی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات به شهروندان گرامی ،جلسه ویژه ای با بازرسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی برگزار شد.

مدیر کل بازرسی  ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و  فداکاری آتش نشانان افزود: آتش نشانان علاوه بر امنیت شخصی، باید نگران امنیت دیگران در حین عملیات باشند آتش نشانی یکی از مشاغل بسیار مورد احترام جامعه است که در تمامی صحنه ها و رویدادها حضور دارندو اغلب عملیات ها در شرایط سخت و پر از استرس انجام می شود.

سید احمد صالحی مدیر کل بازرسی تصریح کرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی از مهمترین سازمان های خدماتی در شهر اهواز محسوب میشودکه از جمله وظیفه مسئول بازرسی این سازمان نظارت، کنترل و ارزیابی عملکرد کلیه واحدها بر اساس برنامه ها، و شناسایی نقاط ضعف و قوت واحدهای سازمان و برنامه ریزی جهت بهبود روند در سازمان است.

وی با اشاره به نقش بازرسان در سازمان های تابعه شهرداری اهواز افزود: بررسی و بکارگیری رویکردها و روشهای نوین کاری برای انجام کارآمد وظایف و بهبود فعالیتها و عملکردها از جمله وظایف بازرسان بشمار میرود که با اجرای صحیح میتوان به اهداف مد نظر نزدیک شد.

سید احمد صالحی مدیر کل بازرسی در خاتمه افزود:بروزرسانی و  بالابردن سطح کیفی خدمات در تمامی سازمان و مناطق  با هدف جلب رضايت بيشتر شهروندان اجرایی می شود. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار