کد خبر: ۴۱۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۶:۴۶ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: ترانس دوم پست ۲۳۰ به ۳۳ کیلوولت صنایع اهواز به ظرفیت ۵۰ مگاولت آمپر نصب و پس از برق‌داری وارد مدار شد.

محمود دشت‌بزرگ اظهار کرد: ترانس دوم پست ۲۳۰ به ۳۳ کیلوولت صنایع به ظرفیت ۵۰ مگاولت آمپر نصب و پس از برقدار شدن وارد مدار شد.

وی با بیان اینکه ارزش سرمایه‌گذاری این پروژه ۵۰ میلیارد تومان است، افزود: با اجرای این طرح شبکه برق کلانشهر اهواز پایدارتر و بارگیری از ترانس‌های پربار منطقه "مهدیس" و  "اهواز سه" تعدیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: توسعه زیرساخت‌ها و تامین برق شهرک‌های صنعتی و تامین بار مشترکان جدید منطقه از دیگر اهداف افزایش ظرفیت پست برق صنایع است.

دشت ‌بزرگ عنوان کرد: پست برق ۲۳۰ به ۳۳ کیلوولت اواخر سال ۱۴۰۰ با ظرفیت ۵۰ مگاولت آمپر وارد مدار شد که با ترانس جدیدی که در این پست نصب شده مجموع ظرفیت آن به ۱۰۰ مگاولت آمپر رسیده است.

وی ادامه داد: ارزش سرمایه‌گذاری احداث پست صنایع به همراه افزایش ظرفیت این پست مجموعا ۳ هزار میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: از مهرماه ۱۴۰۰ تاکنون با احتساب ظرفیت تاسیسات پست برق صنایع، مجموعا ۹۷۷ مگاولت آمپر در بخش انتقال و فوق توزیع به ظرفیت شبکه تحت نظارت این شرکت در استان‌های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده است.

 

منبع: ایسنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار