کد خبر: ۴۱۰۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴:۰۵ - ۱۴ تير ۱۴۰۱
رئیس شورای شهر مسجدسلیمان:
رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان اختلاف دیدگاه در شورا را امری طبیعی دانست و بر همگرایی جهت ارائه خدمات مناسب به شهروندان تاکید کرد.

عزیزقلی زمانپور در مورد اختلاف نظرهای ایجاد شده در شورا گفت:اختلاف نظرها در مجموعه شورا امری عادی است و لازم است با سعه صدر این اختلافات را بررسی کنیم و آنچه که منافع مردم را تامین می کند را با وجود تفاوت دیدگاه بپذیریم.

زمانپور افزود:همه اعضای شورا بدنبال فراهم آوردن بستری برای ارائه خدمات مناسب به مردم هستند و مباحث پیش آمده از دغدغه های اعضای شورا نسبت به تامین مطالبات مردمی سرچشمه می گرفت.

رئیس شورای شهر مسجدسلیمان با اشاره به تایید صلاحیت شهردار منتخب مسجدسلیمان افزود:خوشبختانه پاسخ استعلامات مربوط به شهردار منتخب آمده است و دستگاه های مسئول تائید صلاحیت جناب مهندس روح الله جلیلی را تایید کردند و حالا ما منتظریم تا استاندار محترم نسبت به صدور حکم وی تسریع ببخشند.

زمانپور بیان کرد:مطمئنا تسریع در صدور حکم شهردار منتخب سبب خواهد شد تا روند خدمات رسانی به مردم شتاب گیرد و امکان برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت برای رفع معضلات شهر فراهم می گردد.

رئیس شورای شهر مسجدسلیمان به مباحث پیش آمده بین بعضی اعضای شورای شهر و مدیرکل امور شهری نیز اشاره کرد و گفت:خوشبختانه این موضوع نیز پس از گفت و گوهای مختلف حل شد و سوتفاهمات در این زمینه مرتفع شد.

زمانپور در پایان گفت:من به همه مردم عزیز شهرم اطمینان می دهم که اعضای شورای شهر بر سر وعده های خود به مردم پایبند هستند و همه تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم بکار می بندد

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار