کد خبر: ۴۱۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳:۳۳ - ۱۴ تير ۱۴۰۱
در حاشیه سفر وزیر کشور به اندیکا عنوان شد؛
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: عزم ما برای آبادی و به پایان رساندن طرح‌های عمرانی در شهرستان اندیکا جدی است و برای این امر تدابیر لازم اندیشیده و اعتبارات مورد نیاز درنظر گرفته شده است

محمد خانچی در حاشیه بازدید وزیر کشور از پروژه‌های عمرانی اندیکا در گفت و گو با خبرنگار معاونت عمرانی استانداری خوزستان اظهار داشت: خوشبختانه نگاه دولت مردمی سیزدهم نسبت به استان خوزستان، نگاهی خاص است و همین مورد، نوید آینده‌ای پر امید را برای مردم خوزستان دارد.

وی با اشاره به ضرورت توسعه و با کیفیت سازی راه‌های روستایی افزود: متأسفانه راه‌های روستایی شهرستان اندیکا، وضعیت مطلوبی ندارند و همین امر سبب شده تا خطرات جانی زیادی برای روستاییان عزیز اندیکایی به وجود بیاید؛ لذا با تدبیر دولت مردمی، مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح توسعه و با کیفیت سازی راه‌های روستایی اندیکا اختصاص داده شده است.

معاون عمرانی استاندار خوزستان، تأمین آب شرب با کیفیت را از وظایف خادمان مردم در دولت برشمرد و عنوان کرد: طرح مجتمع‌های آب‌رسانی به روستاهای اندیکا نیازمند بود که مبلغ ۲۰۰ میلیارد برای این امر در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار استانداری در رابطه با سرعت پیشرفت طرح‌های عمرانی در حوزه سلامت و بهداشت اندیکا گفت: ان‌شاءالله در نظر داریم تا زمان خدمت به مردم، همراهی خوبی با مدافعان سلامت مردم داشته باشیم؛ به همین سبب، عزم ما برای تکمیل طرح‌های توسعه مراکز بهداشتی جدی است.

مهندس خانچی با اشاره به پشتیبانی مالی از این پروژه‌ها افزود: با توجه به تخصیص بودجه ۱۰۰ میلیارد ریالی، مشکل مالی از بابت توسعه مراکز بهداشتی اندیکا نیست.

مهندس خانچی با اشاره با پشتیبانی مالی از این پروژه‌ها افزود: با توجه به تخصیص بودجه ۱۰۰ میلیارد ریالی، مشکل مالی از بابت توسعه مراکز بهداشتی اندیکا نیست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار