کد خبر: ۴۰۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۵:۴۸ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
معاون وزیر نفت،:
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بخشی از تعهدات تعیین شده در سفر رئیس جمهور به خوزستان بیان‌داشت: این شرکت خود را مکلف به انجام مسئولیت‌های اجتماعی در مناطق نفتخیز می‌داند و برای انجام آنها با جدیت تلاش می‌کند.

محسن خجسته مهر در جریان سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس به شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از این مسئولیت‌ها، اختصاص منابع مالی برای تکمیل بیمارستان مسجدسلیمان است.

وی بیان‌داشت: شرکت ملی نفت ایران برای تخصیص منابع مورد نیاز به‌منظور تکمیل این بیمارستان مصوبه قانونی را از هیات مدیره شرکت اخذ کرده است.

خجسته‌مهر یادآورشد: مطالعات انجام این پروژه نیز توسط سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود که فرآیند عملیات اجرایی تکمیل بیمارستان مسجدسلیمان در مهرماه امسال آغاز شود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اهمیت انجام مسئولیت‌های اجتماعی صنعت نفت گفت: در سفر رئیس جمهور به خوزستان، این شرکت متعهد به انجام برخی پروژه ها در قالب مسئولیت‎‌های اجتماعی شده است که بخشی از آن مروبط به ساخت مسکن است.

وی همچنین به پیش بینی تامین ۷۰ هزار میلیارد ریال منابع مالی برای مشارکت در پروژه‌های عمرانی استان خوزستان (در قالب مسئولیت‌های اجتماعی) اشاره‌کرد و افزود: از مجموعه استانداری خوزستان درخواست می‌شود برای هزینه کرد این منابع به شکلی برنامه‌ریزی شود تا همه شهرهای محروم استان از این اعتبارات برخوردار شوند.

خجسته مهر یادآورشد: استفاده از نیروی انسانی بومی در اجرای پروژه های صنعت نفت ضروری است و در این زمینه باید پیمانکاران ملزم به رعایت این موضوع مهم شوند

منبع: ایرنا

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار