کد خبر: ۴۰۴۹۲
تاریخ انتشار: ۰۶:۳۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱
مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:
مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: این شرکت خود را ملزم‌ به تامین خوراک مجتمع‌های پتروشیمی می‌داند و در این خصوص توان مناطق نفتخیز جنوب بکار گرفته می شود.
 علیرضا دانشی در جریان سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل با حضور در پتروشیمی مسجدسلیمان اظهارداشت: سفر اعضای این کمیسیون فرصت خوبی است تا زمینه بهبود زیرساخت ها در مناطق کم‌برخوردار، بیش از پیش فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه صنعت پتروشیمی در تکمیل زنجیره ارزش تولید، اهمیت زیادی دارد، افزود: افزایش تولید محصولات پتروشیمی باعث اثرات مطلوب اقتصادی در کشور خواهد شد که در این زمینه، شرکت ملی مناطق نفتخیز از همه توان خود برای همکاری با پتروشیمی‌ ها استفاده می کند.

دانشی افزود: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، به عنوان صنعت بالادست پتروشیمی ها، خود را ملزم به تامین خوراک پتروشیمی ها می داند و در این زمینه برنامه ریزی ها و سرمایه گذاری های خوبی در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه پتروشیمی ها در وضعیت خوبی از نظر خوراک برخوردار نیستند، گفت: تلاش می شود تا برای تسریع در تامین نیاز صنعت پتروشیمی، سرمایه گذاری های صورت گرفته، هرچه زود به بهره برداری برسند.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار