کد خبر: ۳۹۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳:۴۸ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۰
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خبر داد
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از اجرای طرح بیمه ساکنان مناطق حاشیه‌ای از ۱۲ بهمن‌ماه خبر داد.

رضا نجاتی در پایان جلسه کارگروه بیمه ساکنین مناطق کم برخوردار اظهار کرد: در پی دغدغه مقام معظم رهبری در خصوص مردم ساکن در مناطق کم برخوردار به ویژه در حوزه سلامت، تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت کشور و بیمه سلامت منعقد و به استان‌ها ابلاغ شد.

وی افزود: این جلسه برای هماهنگی این موضوع برگزار شده است؛ فعلا در خوزستان ۱۲۳ محله مشخص و اعلام شده است تا مردم مناطق کم‌برخوردار در روز ۱۲ بهمن‌ماه به میمنت ورود حضرت امام(ره) به کشور، با در دست داشتن کارت ملی برای ثبت‌نام به خانه‌های هلال و بهزیستی نسبت مراجعه کنند.

نجاتی بیان کرد: با اجرای این طرح این افراد در صورت نیاز به مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستانی می‌توانند به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه کم خدمات را دریافت کنند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان افزود: این طرح در راستای کمک به اقشار آسیب‌پذیر اجتماعی که در مناطق حاشیه‌ای ساکن هستند، اجرا می‌شود؛ ساکنان مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار اگر به هر دلیلی تاکنون نتوانسته‌اند خود و خانواده‌های‌شان را بیمه کنند می‌توانند از ۱۲ بهمن‌ماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. پس از این روز نیز ثبت‌نام ادامه دارد و محدود نیست.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار