کد خبر: ۳۹۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴:۰۹ - ۲۲ دی ۱۴۰۰
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با دکتر منظور معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور و با حضور شهرداران شهرهای کوت عبدالله، حمیدیه، الهایی، ملاثانی، ویس و شیبان بر تسریع در پرداخت عوارض آلایندگی صنایع و شرکت های بزرگ و افزایش سهم ارزش افزوده به شهرداری ها تاکید شد.

سید کریم حسینی ضمن اشاره به لزوم پرداخت عوارض آلایندگی صنایع و شرکت های بزرگ به شهرهای محل استقرار و مناطق همجوار در معرض آلودگی و همچنین با تاکید بر پیگیری جدی این مطالبه‌ عمومی، از رئیس سازمان امور مالیاتی کشور خواست این مورد را پیگیری و اقدامات لازم و عملیاتی انجام شود.

 

افزایش سهم مالیات بر ارزش افزوده شهرداری های حوزه انتخابیه و موظف کردن شرکت های مذکور به ارائه گزارش پرداخت مالیات و مالیات بر ارزش افزوده از دیگر موضوعاتی بود که دکتر حسینی در این جلسه مطرح کرد. 

نماینده اهواز همچنین خواستار پرداخت فوری اعتباری به شهرداری های حوزه انتخابیه جهت عمران شهری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شد که مورد موافقت رئیس سازمان امور مالیاتی کشور قرار گرفت و دستورات لازم صادر شد. معاون وزیر اقتصاد در این دیدار ضمن استقبال از پیشنهادات و راهکارهای دکتر حسینی، قول مساعد داد تلاش ها و پیگری های لازم برای تحقق مطالبات ارائه شده انجام شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار