کد خبر: ۳۸۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹
رئیس ستاد عتبات عالیات شادگان خبرداد:
شادگان: رئیس ستاد عتبات عالیات شادگان گفت: به دلیل شیوع بالای بیماری کرونا، برپایی هرگونه شرایط تجمع انسانی از جمله استقرار ایستگاه صلواتی، موکب و چادر عزاداری درنقاط شهری و روستایی این شهرستان ممنوع است.
به گزارش خبرنگار  صبحانه پرس( آراس)، محمد جلیل قناد دراین باره اظهار کرد: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا تا این لحظه هیچ گونه راهپیمایی اربعین در کشور عراق و ایران برگزار نخواهد شد.

رئیس ستاد عتبات عالیات شادگان با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا آیین پیاده‌روی اربعین برگزار نخواهد شدافزود: شیوع ویروس کرونا برنامه‌های برپایی پیاده‌روی اربعین حسینی را تحت تاثیر قرار داده است.

وی با بیان اینکه ممنوعیت برای حضور در راهپیمایی اربعین در عراق مصوبه ستاد ملی کرونا است، ادامه داد: توصیه می‌شود که مردم با درنظر گرفتن این ممنوعیت‌ها از مراجعه به مرز شلمچه برای سفر به عراق خودداری کنند.

قناد درخصوص نحوه اطلاع رسانی اربعین تاکیدکرد: هرگونه اطلاع رسانی در این حوزه از طریق ستاد اربعین استان انجام می‌شود تا صحبت‌های متفرقه به مردم منتقل نشود.

رئیس ستاد عتبات عالیات شادگان در پایان گفت: بنابه اعلام و اطلاعیه ستاد اربعین برگزاری هرگونه راهپیمایی و پیاده‌روی گروهی و کاروانی با هر عنوان به سمت مرز شلمچه ممنوع و برخلاف شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا خواهد بود.

خبرنگار: ناصر حکیمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار