کد خبر: ۳۸۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴ - ۲۶ شهريور ۱۳۹۹
آوایی در جلسه با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور مطرح کرد:
دزفول:نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی به همراه مجمع نمایندگان استان خوزستان به منظور حل مشکلات بازنشستگان مخابرات با انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش صبحانه پرس(آراس)، سید احمد آوایی با اشاره به دیدار با جمشید انصاری معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اظهار کرد: این جلسه‌ با حضور نمایندگان بازنشتگان شرکت مخابرات کشور برگزار و نسبت به رتبه‌بندی و پرداخت حقوق بازنشستگی بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار مقرر شد پرداخت حقوق بازنشتگی بر اساس پایه حقوق تنظیم شود و معاون رییس جمهور در این‌باره قول بررسی و همکاری داد.

وی با اشاره به مشکلات بیش از پنج هزار بازنشسته شرکت مخابرات خوزستان اضافه کرد: شرکت مخابرات دارای قریب به ۴۸ هزار بازنشسته است که از میزان پنج هزار نفر مربوط به بازنشستگان خوزستان هستند.

آوایی با بیان اینکه همه این بازنشستگان با مشکلاتی از قبیل عدم اجرای نحوه درست آیین‌نامه پرداخت حق و حقوق مواجه هستند یاد آور شد: با توجه به وضعیت اقتصادی ضروری است هر چه زودتر مشکل این قشر از جامعه حل و فصل شود.

 خبرنگار: مهدی حلاج خوب

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار