کد خبر: ۳۸۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
رایزنی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا با مدیران کل استانی

مسجدسلیمان: علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا در دیدار با مدیران کل استانی (ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، شیلات، آموزش و پرورش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی) در خصوص مشکلات شهرهای حوزه انتخابی خود به رایزنی پرداخت.به گزارش صبحانه پرس (آراس ): ورناصری در دیدار با کورش مودت، مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان در خصوص بهبود وضعیت مدارس، تامین کادر آموزشی روستایی و عشایری، تجهیز و رسیدگی به وضعیت مدارس و همچنین تکمیل تجهیزات کمک آموزشی مناطق روستایی و عشایری به بحث و گفتگو پرداخت و مدیرکل آموزش و پرورش را در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته چهارحوزه انتخابیه خود قرار داد.

از جمله مصوبات این دیدار؛ هماهنگی لازم جهت تامین نیروی انسانی(کادر اداری و آموزشی) چهار شهرستان و مناطق روستایی و عشایری، هماهنگی لازم جهت تکمیل تجهیزات کمک آموزشی مراکز آموزشی چهار شهرستان و مناطق روستایی و عشایری و هماهنگی لازم جهت رسیدگی به وضعیت مدارس کپری، چادری و کانکسی و بهبود شرایط موجود بود.

رایزنی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا با مدیران کل استانی

ورناصری همچنین با حضور در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با غلام عباس بهرامی نیا به بیان معضلات و مشکلات موجود در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای حوزه انتخابیه پرداخت که منجر به ایجاد هماهنگی های لازم جهت آسفالت کردن ۴۰ کیلومتر از جاده های روستایی حوزه انتخابیه، هماهنگی لازم برای انجام مناقصه محور اصلی اندیکا-تاراز به ارزش۱۰۰ میلیارد ریال و همچنین هماهنگی های لازم جهت بهسازی جاده های شهری،روستایی و عشایری شد.

ورناصری با حضور در اداره کل شیلات استان خوزستان با فتح الله ابوعلی مدیر کل شیلات، ضمن برشمردن فرصت های سرمایه گذاری حوزه شیلات در حوزه انتخابیه، خواهان توجه ویژه و بیش از پیش به فرصت های موجود به عنوان فرصتی مغتنم جهت اشتغال زایی شد. در این دیدار هماهنگی های لازم جهت اعزام دو هیات به شهرستان های لالی و اندیکا جهت بررسی پتانسیل های اجرایی طرح های پرورش ماهی از منابع آب، پرورش ماهی در قفس در دریاچه سدها و پرورش ماهی در استخرهای ساحلی در جوار دریاچه سدها انجام شد.

همچنین هماهنگی لازم جهت اجرا فاز ۲ طرح پرورش ماهی سردآبی شهرستان اندیکا نیز از دیگر مصوبات این جلسه بود.

رایزنی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا با مدیران کل استانی

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،هفتکل و اندیکا در نهایت با حضور در اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان خوزستان با محمد جوروند به تاسیس پژوهشکده اقوام در حوزه انتخابیه تاکید کرد که هماهنگی ها برای تاسیس این پژوهشکده انجام شد.

همچنین بر اجرا جشنواره های فرهنگی هنری، احداث و تجهیز کانون های فرهنگی و هنری و احداث فرهنگسرا متناسب با وضعیت چهارشهرستان تاکید شد .

رایزنی نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا با مدیران کل استانی

خبرنگار: لاله خدری

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار