کد خبر: ۳۸۹۰۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۶ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۹
جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان هندیجان با محوریت اجرای طرح بسته تحویلی مشارکتی آجر به آجر و ارتقا و توسعه ساخت مدارس، در سالن جلسات آموزش وپرورش این شهرستان برگزار شد.
جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان هندیجان  با محوریت اجرای طرح بسته تحویلی مشارکتی آجر به آجر و ارتقا و توسعه ساخت مدارس، در سالن جلسات آموزش وپرورش این شهرستان برگزار شد. 

به گزارش صبحانه پرس (آراس)، مدیرآموزش وپرورش شهرستان هندیجان در این جلسه از اجرای راهکار دو ونه سند تحول بنیادین و ایجاد ساز و کارهای مناسب برای ارتقا و توسعه مشارکت همه ی افراد جامعه با هر میزان توانایی در ساخت و احداث مدارس و کلاس در سطح منطقه خبر داد و این موارد را از اهداف اجرای طرح آجر به آجر برشمرد. 

قاسم عباسی افزود: از تمامی روسای ادارات، نهادها و سازمان ها و تمامی افراد خیر در جهت اجرایی شدن طرح نامبرده و مشارکت حداکثری افراد نیکوکار درخواست کمک داریم و از این خیران میخواهیم که در ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی در سطح شهرستان با اداره آموزش و پرورش مشارکت داشته باشند.

به گزارش صبحانه پرس ( آراس) در پایان مقرر شد، افراد خیر و توانمند منطقه شناسایی و کار گروه مجمع خیرین شهرستان در زمانی معین تشکیل شود و از طریق این کارگروه به جمیع افراد توانمند در ساخت و تجهیز مدارس با موضوع بسته اجرایی تحویلی مشارکت های مردمی وطرح آجر به آجر اطلاع رسانی شود، تا از طریق جمع آوری کمک های هرچند کوچک و خرد در ساخت و احداث پروژه های بزرگ مدرسه سازی گامی برداشته و سهیم باشیم.

گفتنی است در این جلسه حجت السلام حسینی امام جمعه شهرستان و مسئولان محلی شهرستان هندیجان حضور داشتند. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار