کد خبر: ۳۸۸۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۶ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹
مدیرکل ورزش خوزستان:
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در جلسه با مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری و اعضای کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی استان، گفت: امیدواریم با هماهنگی هر چه بیشتر بتوانیم نظم ‌و امنیت ورزشگاه‌ها را ارتقا بخشیم و شاهد برگزاری مسابقات به شکل مطلوب‌تر باشیم.
نشست هم‌اندیشی اعضای کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی خوزستان، امروز (۲۳ شهریورماه) در محل اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

این نشست با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری خوزستان و اعضای کمیسیون نظم و امنیت مسابقات ورزشی استان به منظور هم‌اندیشی، هماهنگی و برنامه‌ریزی جهت برگزاری مطلوب رویدادهای ورزشی به انجام رسید.

افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این جلسه، اظهار کرد: برقراری نظم و امنیت مسابقات به دور از هر گونه تنش، امر بسیار مهمی است که در این راستا عوامل پرتلاش و متعهد در نیروهای امنیتی و انتظامی و امدادی همکاری بسیار خوب و اثربخشی با حراست اداره‌کل ورزش استان دارند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با بیان این‌که همکاری این عوامل زحمتکش همیشه آرامش را در اماکن ورزشی به وجود آورده است، گفت: نیروهای خدوم انتظامی در سرما و گرما و ایام تعطیل و غیرتعطیل تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌بندند تا علاقه‌مندان ورزش در فضایی کاملا امن و آرام مسابقات ورزشی را از ‌نزدیک تماشا کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: امیدواریم با هماهنگی هر چه بیشتر بتوانیم نظم ‌و امنیت ورزشگاه‌ها را ارتقا بخشیم و شاهد برگزاری مسابقات به شکل مطلوب‌تر باشیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار