کد خبر: ۳۸۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۸ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار خبر صبحانه پرس(آراس) حدود 100 نفر از کارگران و بازنشستگان شهرداری آبادان صبح امروز با تجمع درب ساختمان مرکزی شهرداری خواستار پرداخت حقوق و مطالبات خود شدند.
به گزارش خبرنگار خبر صبحانه پرس(آراس) حدود 100 نفر از کارگران و بازنشستگان شهرداری آبادان صبح امروز با تجمع درب ساختمان مرکزی شهرداری خواستار پرداخت حقوق و مطالبات خود شدند.
این افراد اعلام نمودند:با وجود وعده های داده شده مبنی بر اینکه حقوق و سنوات کارگران و بازنشستگان این شهرداری در پایان هر ماه پرداخت میگردد ولی تاکنون 2ماه مطالبات و حق سنوات 200 نفر از بازنشستگان پرداخت نگردیده است.
کارگران که در این تجمع حضور داشتند هم اظهار داشتند: که شهرداری آبادان فقط پایه حقوق فروردین ، اردیبهشت و خردادماه را پرداخت نموده است و حقوق تیر و مرداد را هنوز پرداخت نکرده است.
در ادامه اعلام نمودند که علاوه بر حقوق ،حق بیمه کارگران نیز به حساب تامین اجتماعی واریز نشده است که با توجه به وضع موجود مشکلاتی برای کارگران به وجود آورده است. 
آنها افزودند: بیشتر کارگران 1ماه حقوق و 2 ماه اضافه کار از شهرداری ابادان طلب کار هستند و شهرداری آبادان با پرداخت نکردن حقوق و مطالبات کارگران باعث بی انگیزه شدن کارگران جهت خدمت رسانی شده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری آبادان در این خصوص گفت: مطالبات و حقوق و سنوات کارکنان بازنشسته شهرداری آبادان 2ماه به تاخیر افتاده که شهرداری پیگیر اخذ عوارض از سایر ارگانهاست تا این مطالبات را پرداخت شود.
 
جواد نوروزی افزود:با تلاش شهردار و اعضای شورای شهر تا پایان ماه جاری مبلغی به حساب بازنشستگان شهرداری آبادان واریز میگردد. 

وی در خصوص مطالبات کارگران شهرداری آبادان نیز گفت : در برخی مناطق یک ماه حقوق به همراه یک ماه اضافه کار و در برخی مناطق نیز یک ماه حقوق و دوماه اضافه کار به کارگران شهرداری پرداخت نگردیده است که تا چند روز آینده حق اضافه کار به حساب کارگران این شهرداری واریز میگردد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار