کد خبر: ۳۸۸۸۳
تاریخ انتشار: ۰۵:۵۱ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹
اولین جلسه ستاد هفته دفاع مقدس بخش بستان باهدف هماهنگی اجرای برنامه های مختلف درطول هفته دفاع مقدس با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و به ریاست بخشداری بستان برگزار شد.به گزارش  صبجانه پرس (آراس) از خوزستان ، در این جلسه احمد هاشمی زاده، بخشدار بستان و رییس ستاد هفته دفاع مقدس با اعلام اینکه برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود، خاطرنشان کرد: بی تردید مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از خاک سرزمین و جان مردم صورت گرفته باشد.

هاشمی زاده افزود: درجنگ تحمیلی، رژیم بعث عراق، جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل کرد و با نادیده گرفتن استقلال سرزمین ما به ایران اسلامی تجاوز کرد، از این رو مردم غیرتمند ایران اسلامی در دفاع مقدس از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت دینی و ملی خود بود دفاع کردند.

وی در پایان اظهار کرد:  همه دستگاه های اجرایی در خصوص هرچه باشکوه تر کردن برنامه‌های دفاع مقدس همچون گذشته اهتمام بیشتری داشته باشند تا بتوانیم قدردان ذره ای از رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان در دوران پرافتخار دفاع مقدس باشیم.

همچنین در این جلسه فرمانده بسیج بستان به عنوان دبیر ستاد معرفی شد و در پایان جلسه هنرمند تصویرگر بستانی تمثال مبارک مقام معظم رهبری حفظه الله را به بخشدار بستان اهدا کرد.

جلسه ستاد هفته دفاع مقدس بخش بستان برگزار شد

جلسه ستاد هفته دفاع مقدس بخش بستان برگزار شد

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار