کد خبر: ۳۸۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳:۱۶ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹
رییس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی:
رییس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که وزیر اقتصاد موظف به تمکین به گزارش دیوان محاسبات درباره وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه است و مجلس در این باره کوتاه نمی آید.
احمد نادری نماینده تهران با اشاره به گزارش دیوان محاسبات درباره شرکت نیشکر هفت تپه در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

«گزارش تحقیق و تفحص دیوان محاسبات از شرکت ⁧‫هفت تپه‬⁩ منتشر شد و تاکید دارد که سازمان خصوصی سازی به استناد مقررات موضوعه و مفاد قرارداد منعقده مکلف به فسخ قرارداد و تعیین تکلیف مجدد آن می باشد. وزیر اقتصاد موظف به تمکین است و مجلس در این زمینه کوتاه نخواهد آمد.»

دیوان محاسبات کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد که سازمان خصوصی‌سازی به استناد مقررات موضوعه و مفاد قرارداد منعقده، مکلف به فسخ قرارداد و تعیین تکلیف مجدد شرکت نیشکر هفت‌تپه است.

پیش از این نیز هیات سه نفره ای از مجلس متشکل از احمد نادری، علی خضریان و نظام الدین موسوی برای بررسی آخرین وضعیت کارگران هفت تپه به اهواز سفر کردند که در این باره خضریان نماینده تهران گفت که مجلس باید در گام اول و فوری دولت را مجبور به پرداخت معوقات این کارگران کند و در گام دوم مسئله واگذاری این مجموعه و بازپس‌گیری آن از مجموعه مدیریتی فعلی را پیگیری کند.

موسوی نماینده تهران هم گفت که آیت الله رئیسی رییس قوه قضاییه دستور داده که ضمن تسریع در رسیدگی به پرونده رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی، سازمان بازرسی برخی خصوصی‌سازی‌های مسئله دار و خلاف ضوابط مانند شرکت‌های ⁧‫هفت‌تپه‬⁩ و پالایشگاه کرمانشاه را تعیین تکلیف کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار