کد خبر: ۳۸۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۹
در کلیپی دیدم که اخوندی رفته روی منبر و دلش برای یک روستای نزدیک دکل نفتی سوخته ( ان هم شنیده) که اب ندارند و استاندار ان استان نفت خیز رو گفته باید ببندی به گاری هر روز اب ببره ،
اگه کاره ایی بودم که نیستم میگفتم ایشان که بیکار هم هست اینکار را خودشان انجام دهند یه ثوابی هم به او برسد .

  ایشان مثل اینکه خبر ندارند بیش از نیمی از روستاهای  ان استان نفت خیز و حتی بیش از نیمی از روستاییان کشور در این ۴۰ سال از اب لوله کشی بی بهره اند.

اولاً اصل مطلب که روستایی در میانه دلکلهای نفتی آب آشامیدنی مناسبی نداشتند صحیح و غیر قابل انکار و جهت اطلاع جنابعالی بیش از نیمی از روستاهای کشور با گذشت ۴۰ سال از انقلاب هنوز از اب لوله کشی بی بهره اند  و اخبار آن نیز به کرات منتشرشده است و خبری از دلسوزی شما نبود شاید هم خواستید با این نوع ادبیات چاشنی خوبی برای منبر فراهم کنید 
 
اینکه شما یک واعظ هستی و باید لحن بیانت فرهنگی باشد نه سرهنگی. نکته بعد اینکه آیا اگر یک استاندار که جایگاه بسیارمهمی درنظام دارد اینجوری تهدیدکنی به نظرت خدمت به مردم کردی یاخیانت؟ بهرحال استاندار یکی از مدیران عالی این نظام است که تو از آن دم میزنی با نام بردن از ستاد اجرایی میخواهی یک تضمین قوی بگیری و هرچه دلت خواست بگویی و عقده گشایی کنی. جوانان، این گونه گفتارها و رفتارها را از برخی منبریها میبینند که ازمسجدومحراب گریزانند. 
انتفاد نه تنها حق واعظ و روحانی، بلکه حق هرشهروندی است، اما نه اینگونه. میشد بالحن و ادبیات بهتر، بیان رساتر و حفظ حرمتها انتقاد میکردید. شما میخواهید الگو و اسوه دیگران باشید. به مدد فضای مجازی این سخنان مثل برق منتشر میشود و این نفرت پراکنی و ادبیات سخیف خود منکری بزرگتر است. 
و استاندار هم وظیفه اش است اینجور مشکلات و کمبودها را رفع و رجوع کند 


 والعاقبه للمتقین
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار