کد خبر: ۳۸۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
ماه گذشته بود که یکی از نمایندگان مجلس یازدهم در اعتراض به عمکرد رئیس جمهور، گفته بود، روحانی باید عزل شود و سپس محاکمه گردد و متعاقب حرف های ایشان بود که فراکسیونی از مجلس کلید این مسأله را زدند که همگان مشاهده نمودند، مقام معظم رهبری در نشست ویدئوی کنفراسی با مجلس بطور کلی عدم موافقت خود را نسبت به این مساله اعلام نمودند.

القصه، با توجه به پیام حکیمانه ی اخیر مقام معظم رهبری در عید قربان، کارشناسان امروز دلایل مخالفت ایشان را از آن تصمیم عجولانه را بهتر درک می نمایند.

به هرحال، بعد از شنیدن خبر تغییر استاندار خوزستان، نگارنده این تغییر را به صلاح دولت ندانسته، اما بعضی از مخالفین دکتر شریعتی در پاسخ به آن نظر کارشناسی، ابراز نمودند که تغییر شریعتی به نفع مردم خوزستان است که انگار، گویی در نزد آنها، نفع دولت جمهوری اسلامی با منافع  مردم در تضاد است.

القصه، چون دلایل عدم تغییر دکتر شریعتی را در مقاله ی مذکور بیان نمودم . بنابراین، به این مورد کوتاه،  اشاره باید کرد که بحران های جانکاه خوزستان، در این مقطع بحرانی روی اعصاب مردم و تمرکز مدیران برای برون رفت از بحران اثر بسیار منفی گذاشته، که در نهایت، تغییرات در سطح کلان، بدلیل فقدان تاب آوری های لازم  به هیچ‌وجه به صلاح کشور، دولت، مردم ایران و خوزستان نمی باشد.

والسلام
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار