کد خبر: ۳۸۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۲ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۹
کوت عبدالله شهریست که پس از جداشدن از اهواز به علت نداشتن زیرساختهای اصولی و نبود بودجه لازم از مشکلات عدیده ای رنج میبرد که بیشک با اولین ورود به شهر چهره خسته آن را به راحتی میتوان تشخیص داد.
کوت عبدالله شهریست که پس از جداشدن از اهواز به علت نداشتن زیرساختهای اصولی و نبود بودجه لازم  از مشکلات عدیده ای رنج میبرد که بیشک با اولین ورود به شهر چهره خسته آن را به راحتی میتوان تشخیص داد.

پس از انحلال شورای این شهر و  کش و قوس های فراوان این بار استاندار خوزستان با انتخاب چهره ای کارآزموده، تلاشگر و متخصص نشان داد که اولویتش اصلاح امور این شهر تا بهبودی کامل است. 

شهردار پرتلاش کوت عبدالله مهندس آرش در که با توجه به سابقه درخشان کاری نیازی به تعریف ندارد از همان هفته اول انتصاب کمر همت را بسته تا هر چه سریعتر با جبران کمبودها و حل مشکلات بیشمار کوت عبدالله همچون گذشته اثری درخشان و ماندگار را از خود بر جای بگذارد.

مهندس دُر که چندین معاونت در شهرداری های بزرگ استان، شهردار شوشتر و ماهشهر و متطقه ۴ اهواز همچنین مدیرکل سازمان طراحی های شهرداری های استان را در کارنامه خود دارد به یقین می داند که در کوت عبدالله باید مشکلات را  ریشه ای  و اصولی حل کرد تا راه برای توسعه آن هموار گردد.

وی پس از انتصاب و از همان روزهای نخست با تشکیل چندین جلسه و با بررسی دقیق و نظارت کامل بر امور شهرداری نشان داد که استاندار گزینه ای کاملا متخصص را روانه این شهر کرده است
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار