کد خبر: ۳۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از اجرای مانور لایروبی و رفع انسداد خطوط فاضلاب با هدف مراقبت و پایداری در سیستم های بهداشتی دفع فاضلاب قبل از شروع بارندگی ها در استان خبر داد.
صادق حقیقی پور با اشاره به مانور لایروبی فاضلاب در شهرهای خوزستان اظهار کرد: با بسیج کردن امکانات آبفای خوزستان امروز در شهرستان آبادان مانور لایروبی و رفع انسداد خطوط فاضلاب با ماشین آلات مکانیزه شرکت آبفای خوزستان اجرایی شد.

وی افزود: با توجه به مشکلات آبادان این مانور از این شهر آغاز شده و سپس در شهرهای اهواز، خرمشهر، ماهشهر، بندرامام، شادگان، سوسنگرد و کوت عبدالله نیز طبق برنامه زمان بندی شده اجرایی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: مهمترین هدف ما مراقبت و پایداری در سیستم های بهداشتی دفع فاضلاب قبل از شروع بارندگی ها در استان است. طول کل خطوط اصلی و فرعی فاضلاب در استان ۵ هزار ۴۰۰ کیلومتر و تعداد ایستگاه های پمپاژ ۳۸۰ ایستگاه  است. در شهر آبادان طول خطوط فاضلاب ۷۲۵ کیلومتر و ۴۸ ایستگاه پمپاژ وجود دارد که باید لایروبی، رفع انسداد و شستشو شوند.

حقیقی پور عنوان کرد: درصد بهره مندی مردم از خدمات بهداشتی فاضلاب در خوزستان بدون احتساب شهر اهواز، ۴۰ درصد و در شهر آبادان با اقدامات انجام شده در سال های اخیر به ۸۲ درصد رسیده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار