کد خبر: ۳۸۲۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴:۰۰ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
با حضور استاندار استان خوزستان و نماینده شهرستان مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا و فرماندار و سرپرست جهاد مسجدسلیمان و دیگر مسیولان کلنگ احداث کشتارگاه طیور تیپ ۲ به زمین زده شد
روز جمعه تاریخ ۹۹/۵/۳ با حضور استاندار استان خوزستان و نماینده شهرستان مسجدسلیمان لالی هفتکل و اندیکا و فرماندار و سرپرست جهاد مسجدسلیمان و دیگر مسیولان کلنگ احداث کشتارگاه طیور تیپ ۲ به زمین زده شد.

اعتبار مورد نیاز این کشتارگاه جهت تکمیل و راه اندازی با هزینه ایی بالغ بر ۲۵۵ ملیارد ریال که بخشی سهم متقاضی و بخشی دیگر سهم بانک کشاورزی میباشد که تا امروز بالغ بر ۲۰ ملیارد ریال توسط سرمایه گذار هزینه شده است .

دکتر غلامحسین پارسی گفت : این طرح  پس از راه اندازی باعث اشتغال ۷۰ نفر مستقیم و ۲۵۰ نفر بصورت غیرمستقیم میشود.از مهمترین ویژگی های این طرح به دارا بودن تکنولوژی روز دنیا جهت صادرات مرغ به کشورهای همسایه استان خوزستان و عرضه مرغ با کیفیت به بازار میتوان اشاره کرد.

وی گفت : همچین بدلیل پیش بینی تونل انجماد و سردخانه این قابلیت وجود دارد در فصولی از سال که عرضه مرغ زیاد و تقاضای مصرف  کم است با هماهنگی ستاد تنظیم بازار بخشی از مرغ مازاد طی فرایند کاملا بهداشتی و به‌روز منجمد شود ودر فصولی که مصرف مرغ زیاد است به بازار عرضه یا به کشورهای همسایه صادر شود.

استاندار خوزستان هم دستور ویژه ایی جهت همکاری و تسریع در کار و رفع موانع احتمالی را صادر کردند

کشتارگاه تیپ ۲ پارسی میتواند سهم عمده ایی در صادرات طیور داشته باشد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار