کد خبر: ۳۷۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۵ - ۰۷ تير ۱۳۹۹
باحضور نماینده مردم شهرستانهای شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر معاونین دانشکده، روسا و مدیران بیمارستانهای خاتم الانبیاء (ص) و الهادی (ع) عملیات اجرایی فاز اول احداث پردیس دانشگاهی علوم پزشکی شهرستان آغاز شد.
کلنگ زنی فاز اول پردیس دانشگاهی علوم پزشکی شوشتر


به گزارش آراس: از شوشتر دکتر مجتبی کلانتر در مراسم کلنگ زنی فاز اول پردیس دانشگاهی علوم پزشکی شوشتر گفت: این پروژه مقدمه ای برای آغاز احداث دانشگاه و تکمیل آن می باشد.

 در فاز اول 900 متر دیوار به ارتفاع دو متر و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون تومان احداث می شود که محوطه بیمارستان خاتم الانبیاء را از محلات پیرامونی به طور کامل جداسازی می کند .

 وی افزود : امیدواریم با تکمیل فاز اول بتوانیم مراحل بعد که مربوط به احداث ساختمانهای متعددی اعم از خوابگاه های دانشجویی، اقامتگاه های پزشکان، دانشکده های آموزشی، مسجد، مراکز ورزشی، سلف سرویس و ...  است را  به مرور زمان تکمیل کنیم تا امکان ارتقاء دانشکده علوم پزشکی شوشتر به دانشگاه  فراهم شود.

 سردار گیلانی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: این پروژه در ادامه مباحث توسعه حوزه بهداشت و درمان انجام می شود. 

از سال 1395 اعلام کردیم که بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) باید به بیمارستان جامع تبدیل شود. 

 وی افزود: با توجه به پیشرفت های خوبی که زیرساختهای حوزه سلامت در سالهای اخیرداشت، وزارت بهداشت استقلال کامل دانشکده علوم پزشکی شوشتر را پذیرفت. در حال حاضر دو دانشکده در شوشتر داریم که با احداث دانشکده سوم زمینه ارتقاء دانشکده به دانشگاه فراهم می شود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند خاطر نشان کرد: به دنبال آن هستیم که پردیس دانشگاهی به این مجموعه منتقل شود تا شاهد شکل گیری یک مجموعه دانشگاهی کامل که جوابگوی همه نیازها خواهد بود، باشیم. 

وی در پایان عنوان کرد:  از همه عزیزان در دانشکده علوم پزشکی شوشتر خصوصا جناب آقای دکتر کلانتر و همکاران ایشان و تمامی زحمتکشان بیمارستان های خاتم الانبیاء (ص) و الهادی (ع)  که در بحث کرونا فعال اند و زحمت می کشند سپاسگزارم.
محمدپورسعید7703
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار