کد خبر: ۳۷۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - ۰۷ تير ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: خاموشی‌هایی که در ساعت پیک مصرف در سطح شبکه رخ می‌دهد، ناشی از عدم رعایت الگوی مصرف و همزمانی با هوای گرم است.
حسن کریمی ، اظهار کرد: بالا رفتن دمای هوا در اهواز باعث بالا رفتن مصرف برق توسط شهروندان می‌شود و مشترکان خانگی باید نسبت به رعایت الگوی مصرف توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود: اغلب خاموشی‌هایی که در ساعت پیک مصرف (از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و از غروب آفتاب تا ساعت ۲۳) در سطح شبکه رخ می‌دهد، ناشی از عدم رعایت الگوی مصرف و همزمانی با هوای گرم است در صورتی که اگر مردم توصیه‌های مربوط به الگوی مصرف را رعایت کنند با خاموشی مواجه نخواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: حوادث غیرمترقبه‌ای که روی شبکه رخ می‌دهد، از دیگر عواملی است که در صورت عدم توجه به توصیه کارشناسان فنی برق رخ خواهد داد و باعث خاموشی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از شهروندان اهوازی درخواست داریم به این موارد توجه ویژه داشته باشند زیرا رعایت این نکات می‌تواند به کاهش خطرات احتمالی در حوزه برق و همچنین کاهش مصرف برق در شهر اهواز کمک کند و زمینه‌ساز پایداری برق در این شرایط گرمای هوا و شیوع کرونا باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار