کد خبر: ۳۷۸۹۳
تاریخ انتشار: ۰۱:۰۷ - ۰۶ تير ۱۳۹۹
به مناسبت افتتاح طرح خط انتقال نفت گوره به جاسک صورت گرفت؛
نماینده مردم شوش در مجلس به مناسبت افتتاح طرح خط انتقال نفت از گروه به جاسک به عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز پیام تبریکی را منتشر کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام به شرح زیر است. 

برادر عزیز 
جناب آقای حسام خوشبین‌فر، عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز 


شنیدن خبر موفقیت شما در پیشبرد اهداف و اعتلای نام شرکت لوله سازی اهواز در پروژه بسیار مهم گوره جاسک، در راستای منویات مقام عظمای ولایت (حفظه الله) باعث دلگرمی و خوشحالی همه کارکنان شرکت منجمله اینجانب شد.

انشاالله در سایه عنایات حضرت حق و امام عصر (عج) در تمام مراحل کار و زندگی موفق و پیروز باشید.

محمد کعب عمیر، نماینده مردم شریف شوش در مجلس شورای اسلامی 

به گزارش خبرگزاری مهر، پروژه گوره به جاسک یک پروژه استراتژیک و حیاتی و یکی از مهم ترین پروژه هایی است که در شرکت مهندسی و توسعه نفت اجرا می شود .

طرح احداث خط لوله به طول ۱۱۰۰ کیلومتر و به قطر ۴۲ اینچ به منظور انتقال یک میلیون بشکه نفت خام در روز از پایانه نفتی گوره (در شمال غرب استان بوشهر) به غرب منطقه جاسک در ساحل دریای عمان انجام می شود. یکی از بزرگترین پروژه هایی است که وزارت نفت همزمان در طول مسیر ۵ ایستگاه پمپ استیشن‎ به اضافه ملزوماتی که روی خط نصب می شود را به مناقصه می گذارد.

در این طرح حلقه اول توسط شرکت فولاد مبارکه تولید می‌شود و در حلقه دوم ورق مورد نیاز توسط شرکت فولاد اکسین تولید و سپس لوله‌سازی اهواز این ورق‌ها را تبدیل به لوله می‌کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار