کد خبر: ۳۷۸۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۰۵ تير ۱۳۹۹
با ادغام ادارت آبفا روستایی و شهری، مدیران این ادارات در شوشتر تودیع و مسئول جدید معارفه شد.

معارفه سرپرست جدید اداره آبفا شوشتر

به گزارش آراس از شوشتر،  در نشستی با حضور درافشان معاون آبفا استان آقای عبدالله‌پور به عنوان سرپرست جدید اداره آب و فاضلاب معارفه و از آقای طافی‌زارع مدیر آبفا شهری و آقای محمدی مدیر آبفای روستایی تقدیر به عمل آمد.

فرماندار شهرستان شوشتر گفت: متاسفانه با وجود منابع متعدد آب در استان و شهرستان در بسیاری از مناطق به خصوص روستاها هنوز شبکه انتقال آب نداریم.

مهندس حسین پنبه‌دانه پور اظهار کرد: مشکلات مالی در ادارات آب به شدت آزار دهنده است و موجب عقب افتادن حقوق پرسنل و همچنین عدم اجرای پروژه‌های ضروری شده است.

وی با اشاره به اینکه شوشتر شهری با منابع آبی متعدد است گفت: شهری مانند شوشتر که جزیره است نباید مشکل کمبود آب داشته باشد. در کنار همه کمبودهای مالی که وجود دارد و اطلاع داریم، اما انتظار ما رفع مسائل حوزه آب است.

وی افزود: متاسفانه در شوشتر آب به سختی وارد شبکه‌های انتقال می‌شود اما به دلیل فرسوده بودن خطوط انتقال آب، حجم زیادی وارد زیر زمین و شبستان‌های منازل مردم می‌شود.

فرماندار شوشتر اذعان داشت: البته برای رفع این مورد با حمایت‌های استاندار محترم و پیگیری‌های مجدانه نماینده پر تلاش، اعتبار 60 میلیارد تومانی اختصاص یافت که کار تا حدودی پیش رفته است.

مهندس پنبه‌دانه‌پور گفت: مدیران ادارات آب شهری و روستایی مانند دیگر اعضای شواری اداری، با برادری و همدلی برای حل و فصل مشکلات شهرستان تلاش کرده‌اند که از هردو عزیز قدردانی می‌کنیم.

وی همچنین با تاکید بر میدانی بودن مسئول جدید نیز افزود: رمز موفقیت در اداره‌ای خدماتی مانند آبفا، پاسخگویی به مشترکین و ارتباط با مردم است. انتظار داریم مسئول جدید از این فرصت ارزشمند برای خدمت بهره برده و موفق باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار