کد خبر: ۳۷۸۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - ۰۴ تير ۱۳۹۹
ناصری نژاد:
صبح امروز به درخواست حجت‌الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده مردم شادگان و به دستور وزیر صنعت معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی از منطقه مستعد استحصال نمک شادگان بازدید کرد و با سرمایه‌گذاران به گفت و گو پرداخت.
به گزارش آراس، صبح امروز به درخواست حجت‌الاسلام والمسلمین ناصری نژاد نماینده مردم شادگان و به دستور وزیر صنعت معدن و تجارت، دکتر داریوش اسماعیلی از منطقه مستعد استحصال نمک شادگان بازدید کرد و با سرمایه‌گذاران به گفت و گو پرداخت.

ناصری نژاد در رابطه با این بازدید گفت: استحصال نمک از دریا برای استفاده در صنایع پتروشیمی و ... یکی از طرح های زود بازده و اقتصادی است که در مناطق مختلفی از خط ساحلی امکان اجرا دارد.
وی افزود: مسأله ای که موجب اختلاف و توقف فعالیت برخی از سرمایه‌گذاران در این حوزه شده است، عدم تعیین تکلیف حریم استحصال و بهره‌برداری است که بنا به درخواست سرمایه گذاران و دستور سرپرست وزارتخانه، معاونت معدنی وزارت صمت، به این موضوع ورود کرده است و امروز شاهد حضور معاون محترم معدنی و هیات کارشناسی جهت رفع اختلاف بودیم.

نماینده مردم شادگان گفت: امیدواریم بازدید امروز باعث جمع بندی نهایی به نفع سرمایه گذاران و رونق اجرای این طرح های اقتصادی و ایجاد اشتغال در سال جهش تولید شود.

گفتنی است در این منطقه ۱ واحد فعال و ۴واحد متقاضی جهت فعالیت وجود دارد که به دلیل همین اختلاف به تولید نرسیده اند.


گزارش:محمد علی پورزندی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار