کد خبر: ۳۷۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۹ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۹
اتفاقا رویکرد تعاملی و توام با احترام و در عین حال مطالبه گرانه ایزدپناه حلقه مفقوده توسعه دو شهرستان بوده که در ۴ سال گذشته قربانی برخی دعواهای شخصی شده بود.
در حاشیه برخی تخریب ها علیه نماینده ایذه و باغملک در مجلس؛اخلاق را رعایت کنید/ سنگ اندازی نکنید


در روزهای گذشته و پس از انتشار اخبار مربوط به پیگیری های نماینده ایذه و باغملک در مجلس، شاهد برخی اقدامات تخریبی توسط برخی افراد منتسب به نماینده سابق در فضای مجازی بوده ایم بویژه پس از کلنگ زنی پروژه های گازرسانی به بخش سوسن که کلیپی از سوی یکی از هواداران نماینده سابق علیه ایزدپناه منتشر شد.

در این نوشتار قصد پرداختن به همه زوایای این فضاهای تخریبی را نداریم اما ذکر چند نکته لازم است؛

متاسفانه برخی هواداران نماینده سابق فراموش کرده اند که لج بازی ها و مواضع تقابلی نماینده سابق با مسئولان وزارت نفت چه لطمات جبران ناپذیری به توسعه منطقه وارد نموده است تا جایی که حتی طرح های گازرسانی به مناطق مختلف این دو شهرستان مدت های زیادی قربانی همین دعواهای بی ثمر که ریشه در برکناری او از حفاری شمال توسط زنگنه داشت، به تعویق افتاد و هرگز آغاز نشد تا زمانی که فعالیت ایزدپناه در مجلس شروع شد.

 بگفته مدیرعامل شرکت گاز کشور، از همان ابتدا پیگیر پروژه های گازرسانی شد که نهایتا پس از دیدار با زنگنه، این امر بهمراه بسیاری از اقدامات دیگر که وزیر نفت قول مساعد برای رفع آنها داده است، میسر گردید.

متاسفانه نماینده سابق که تصور می کرد مشکلات مردم را بصورت توئیتی می تواند پیگیری و حل کند و وقت خود را بیشتر از آنکه صرف رایزنی در مجلس و دولت کند، صرف توئیت بازی در فضای مجازی می نمود، اینک نمی تواند واکنش مناسبی به پیگیری های مجدانه ایزدپناه داشته باشد که خود را نماینده کل مردم ایذه و باغملک (حتی آنها که به او رای نداده اند،) می داند.

اتفاقا رویکرد تعاملی و توام با احترام و در عین حال مطالبه گرانه ایزدپناه حلقه مفقوده توسعه دو شهرستان بوده که در ۴ سال گذشته قربانی برخی دعواهای شخصی شده بود.

از طرف دیگر خوب است برخی از افراد که هنوز باور نکرده اند مردم به رویکرد سرشار از تبختر و تکبر آنان رای منفی داده اند یاداور شویم بدلیل همین عملکردها بود که شما در انتخابات نه تنها رای دوم را کسب نکردید، بلکه حتی سوم هم نشدید. پس با رعایت اخلاق اجازه بدهید گامی برای رفع مشکلات مردم این دو شهرستان محروم برداشته شود.

اخلاق را رعایت کنید و در رفع مشکلات مردم سنگ اندازی نکنید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار