کد خبر: ۳۷۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۹ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
مطابق جزء ۳ بند الف ماده ۲۶ قانون برنامه ششم توسعه دولت مکلف است ۳درصد از درآمد صادرات نفت خام و میعانات گازی را به ترتیب یک سوم به استان‌های نفت خیز وگازخیز و دو سوم به مناطق و شهرستان‌های کمترتوسعه یافته جهت اجرای برنامه‌های عمرانی درقالب بودجه‌های سنواتی اختصاص دهد.
نفت بزرگترین بدهکار بزرگ و همیشگی شهرداری و شهر اهواز و استان خوزستان است


 آقای دکتر مومنی شما کجا بودید و در کجا بسر می بردید؟

مطابق جزء ۳ بند الف ماده ۲۶ قانون برنامه ششم توسعه دولت مکلف است  ۳درصد از درآمد صادرات نفت خام و میعانات گازی را به ترتیب یک سوم به استان‌های نفت خیز وگازخیز و دو سوم به مناطق و شهرستان‌های کمترتوسعه یافته جهت اجرای برنامه‌های عمرانی درقالب بودجه‌های سنواتی اختصاص دهد.

آقای مومنی کجاست این یک سوم ها و دو سوم ها ؟
چند سال است پرداخت نشده است ؟
کجاست بودجه های سنواتی ؟ که میگویید شهرداری اهواز توپ را به زمین نفت می اندازد .

شهرداری اهواز حق ندارد حقوق خود را مطالبه کند که شما با دیدن یک کلیپ میگویید:  این شیوه ها، صرفا تاکیدی موکد بر ناتوانی شهردار و تیم‌ مدیریتی وی برای تحصیل این‌مطالبات و تعامل با ازمابهتران! است(البته مقصود وی قطعا این نبوده است).

الان زمانه ای است که کارد به استخوان همه زده است شهرداری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پوپولیست شمایید که گفتن جملات شاعری شهردار اهواز را که حق یک شهراست ، اظهار نظر پوپولیستی میخوانید.

اگر خدمت شما هم جسارت نشود باید گفت : چرا شما فیلمی که از شهردار اهواز در فضای مجازی منتشر شد را سریعا انداختن توپ به میدان نفت تصور کرده و آن را به ناتوانی شهرداری اهواز در وصول مطالبات ربط داده اید.

یادتان نیامد
پس اجازه دهید تا تلنگری به گذشته نه چندان دور بزنیم  و سفری کوتاه در زمان بکنیم
برگردیم به زمان کتانباف شهردار قبلی اهواز
کتانباف فشارهای خود را به مجموعه نفت مناطق با ارسال نامه نگاری و مراجعه به دفاتر نفت مناطق ، ریاست جمهوری ، و وزارت نفت آغاز کرد که منجر به برگزاری جلساتی با نفت گردید.

این جلسات منجر به جلساتی در سطح بالاتر شد که در یکی از این جلسات زنگنه وزیر نفت و کلیه نمایندگان وقت اهواز در مجلس نیز حضور داشتند که خروجی آن جلسه یک توافق کلی و ارجاع به جلسه در سطح کارشناسان شد.

پس از ان کلیه حلقه های چاه، ساختمان ها و ...  در سطح شهر اهواز شناسایی شد و کلیه محاسبات آن با توافق طرفین نفت و شهرداری انجام شد و محاسبات سالهای گذشته نیز در آن لحاظ گردید.

سرتان را درد نیاورم که خروجی نهایی این جلسات پرداخت 300 میلیارد تومان برای قسط اول از طرف نفت مناطق به شهرداری اهواز معین شد.

اجرائیه آن کشیده شد که از بالاتر آقایان به صدا درآمدند که اگر حساب های نفت را ببیندید این می شود و آن می شود و چرخ مملکت از حرکت می ایستد.

پس اگر پول شهرداری را ندهند هم یک شهرداری هم کم پول یا بی پول می شود و به نظر شما از کجا باید پول بیاورد. مردم شاکی میشوند ، خدمات خوب انجام نمیشود و.... 

آقای شاعری هم کار تمام نشده را میخواهد تمام کند، از همان ابتدای دوره شهرداری اش تلاش هایش را برا اتمام این موضوع آغاز کرد ، مطالبات شهرداری و شهر اهواز را طلب کرد، چیزی که حق مسلم شهرداری و شهر اهواز است ، مگر به ناحق چیزی را خواست که شما مطلب می نویسید و ...

آقاق مومنی شما پوپولیست هستید که دارید ادای افراد روشنفکر و همه چیز دان  را درمی آورید و شهردار اهواز را پوپولیست و مدیران آن را به بی تجربگی و ندانستن روش های مدیریت محکوم میکنید.

 پوپولیست باشید و مستدام 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار