کد خبر: ۳۷۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲:۲۰ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی زیرساخت مهم توسعه اجتماعی و اقتصادی است

پیام مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری روز ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نشان دهنده نقش مهم روابط عمومی در سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی است.

اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و آگاهی زیرساخت مهم توسعه اجتماعی و اقتصادی است و روابط عمومی ها باید با بهره گیری از فناوری های نوین و ابزارهای جدید اطلاع رسانی یاریگر سازمان و مخاطبان باشند.


حضور و نقش روابط عمومی های استان در جریان مقابله با کرونا و همچنین اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مستمر در مورد راههای مقابله با این ویروس در ماه‌های اخیر ، بسیار پررنگ و آگاهانه بود و از این رو مراتب تقدیر و تشکر خویش را نثار این عزیزان می کنم و تقدیر ویژه ای از کادر بهداشت و درمان استان خوزستان علی الخصوص مجموعه روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی استان و دانشکده های پزشکی استان دارم.


نقش و جایگاه ویژه روابط عمومی در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب « سال جهش تولید» نامگذاری شده است بسیار ویژه و ممتاز است و باید در جهت معرفی ظرفیت های مختلف تولید و بسترهای مناسب برای سرمایه گذاری گام برداریم.

فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی اساتید، مدیران، مسئولان و کارمندان و همه دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی ، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون شما عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئلت می‌نمایم.

سعید رضوانی مدیر کل روابط عمومی استانداری خوزستان


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار