کد خبر: ۳۶۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۱۲ فروردين ۱۳۹۹
آریایی اعلام‌ کرد:
رئیس اداره میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی شهرستان دزفول گفت: هرگونه تبلیغ باغ ویلاها و اماکن اقامتی دزفول در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفین اعم از مالکین و تبلیغ کننده برخورد قضایی می شود.
حجت اله آریایی اظهار داشت: طبق مصوبه شورای تامین و ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا، اجاره باغ ویلاها و اماکن اقامتی به مسافرین نوروزی و سایر افراد و تبلیغات در این زمینه تا پایان فروردین ماه سال 99 ممنوع بوده و در صورت مشاهده، محل مورد نظر پلمپ و با مالک و شخص تبلیغ کننده برخورد قضایی می شود.

آریایی از مالکان باغ ویلاها خواست برای حفظ سلامت خود و دیگران در مقابله با ویروس کرونا از اجاره و در اختیار قرار دادن باغ ویلاهای خود، خودداری کنند. ضمن اینکه در این ایام باغ ویلاها توسط اداره میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی و نیروی انتظامی به طور جدی رصد خواهند شد.

آریایی گفت: در صورت مشاهده، تمامی خدمات آب، برق و گاز در اختیار باغ تا پایان فروردین ماه قطع و باغ ویلای مورد استفاده پلمپ و با مالک به طور قاطع برخورد خواهد شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص اقامت گردشگران در باغ ویلاها و اماکن اقامتی و تبلیغات در این زمینه، موضوع را به معاونت گردشگری این اداره به شماره تلفن 42430241 الی42430242 اطلاع دهند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار