کد خبر: ۳۵۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۰۱ فروردين ۱۳۹۹
در آستانه سال نو شمسی تعدادی از مردم مشهد با استقرار در خیابانهای اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) رو به گنبد طلای آن حضرت سال جدید را آغاز کردند.

آنان در حالی که تلاش می کردند فاصله طولی بین همدیگر برای پیشگیری از ابتلا به کرونا حفظ کنند در خیابانهای طبرسی، شیرازی، اندرزگو، امام رضا و نواب صفوی جمع های کوچکی را تشکیل داده بودند.

امسال به دلیل حفظ سلامت مردم درهای ورودی حرم مطهر امام رضا(ع) به روی عموم بسته شد و عاشقان و دلدادگان اهل بیت (ع) ناگزیر به عشق آن حضرت در خیابانهای اطراف حرم آمدند تا در کنار حضرت دست به دعا برداشته و سالی پرخیر و برکت را برای همه آرزو کنند.

تعدادی از مردم در خیابانهای اطراف حرم رضوی سال را نو کردند

جمعیت حاضر همگی به صورت خانوادگی در دقایق پایانی سال در خیابانهای اطراف حرم مطهر رضوی مستقر شده بودند تا با استشمام عطر رضوی به استقبال سال نو بروند.

نیت اصلی این جمعیت دعا برای رفع بلای کرونا از سر ملت ایران بود که تقریبا زمزمه همه مردم اطراف حرم مطهر در هنگام تحویل سال را تشکیل می داد.

ماموران نیروی انتظامی نیز به منظور حفظ امنیت مردم در خیابانهای مختلف حرم مطهر مستقر شده بودند و مردم نیز با هوشیاری از دور امام رضا (ع) را زیارت کردند.

امروز مراسم تحویل سال نو در صحن انقلاب اسلامی با حضور محدود خادمان حرم برگزار و به طور مستقیم از عمده شبکه های صدا و سیما و شبکه های مجازی پخش شد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار