کد خبر: ۳۵۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۷ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
زعیم حوزه های علمیه خوزستان: 
آیت الله موسوی جزایری گفت: امروز ایران به عنوان یک کشور اسلامی در برابر اسکتبار جهانی با صلابت ایستاده است و بر ما است که با حضور خود در انتخابات این اقتدار و صلابت را ارتقا دهیم.
به گزارش آراس ، «آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری» امروز (جمعه 2 اسفند) شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در بیت ایشان، شرکت در انتخابات را در تقویت نظام مؤثر دانست و اظهار کرد: از 40 سل پیش شرکت در انتخابات یک تکلیف بوده اما امروز با توجه به شرایط موجود یک واجب شرعی است.

 

زعیم حوزه های علمیه خوزستان دشمن را در راس دیکتاتوری فساد و فتنه دانست و تصریح کرد: ایران ام القرای جهان اسلام است و در راس جبهه مقاومت قرار دارد و همواره در مقابل آمریکا و اسرائیل ایستادگی می کند.

 

وی اضافه کرد: امروز ایران به عنوان یک کشور اسلامی در برابر اسکتبار جهانی با صلابت ایستاده است و بر ما است که با حضور خود در انتخابات این اقتدار و صلابت را ارتقا دهیم.

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه هرچه که در اقتدار ملت و کشور ما تاثیر دارد، واجب است از این رو باید قوی باشیم افزود: شرکت در این انتخابات در انتخابات گذشته واجب تر است و انتظار داریم که مشارکت خوبی در این رویداد داشته باشند.


منبع خبرگزاری شبستان

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار