کد خبر: ۳۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اطلاع‌رسانی در خصوص بیماری کرونا در رسانه‌ها تنها از طریق دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد انجام شود.اطلاع‌رسانی درباره کرونا تنها از طریق دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد انجام شود

به گزارش آراس ؛ اقبال عباسی یکم اسفندماه در جلسه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اطلاع‌رسانی صحیح در خصوص ویروس کرونا، اظهار کرد: اطلاع‌رسانی در خصوص بیماری کرونا در رسانه‌ها تنها از طریق دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد انجام شود، این مسئله از بروز شایعات در فضای مجازی جلوگیری می‌کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی باید امکانات و تجهیزات خود را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اعلام کنند، افزود: دانشگاه علوم پزشکی پیش‌بینی لازم را برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای درمان و مقابله با این بیماری انجام دهد.

وی تأکید کرد: خوشبختانه چهارمحال و بختیاری از زمان انتشار اخبار مربوط به ویروس کرونا در کشور چین و سایر کشورهای جهان آمادگی لازم را برای پیشگیری و مقابله با این بیماری داشته است و در حال حاضر هیچ‌گونه نگرانی از این بابت در استان وجود ندارد.

عباسی با اشاره به اهمیت آموزش و اطلاع‌رسانی در خصوص بیماری کرونا، عنوان کرد: می‌توان از ظرفیت رسانه‌ها برای آگاه‌سازی مردم و پیشگیری از بیماری استفاده کرد، نیروهای امدادی، انتظامی و نظامی نیز امادگی لازم برای مواقع موردنیاز را داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: سکوت خبری موجب ایجاد نگرانی در مردم می‌شود، بنابراین دانشگاه علوم پزشکی اهتمام ویژه‌ای نسبت به انتشار اخبار مربوط به ویروس کرونا را از طریق رسانه‌های جمعی داشته باشد و به شایعات مطرح شده در فضای مجازی با شفافیت پاسخ دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار