کد خبر: ۳۴۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۱۸ دی ۱۳۹۸
داریوش بهارلویی با نگارش یادداشتی هوشیاری و وفاق را درس بزرگ سردار دلها دانست.
داریوش بهارلویی :
نگاهی به رسانه های خبری و مجازی دشمنان و بی بصیرتان پس از شهادت و ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی بیانگر ایجاد تشکیک و تفرقه در اهداف این سردار بزرگ و موجه نشان دادن این عمل ددمنشانه است.
 سردار بی بدلیلی که بودنش خیر بود و رفتنش خیر؛ در حضورش اقتدار و عزت و آرامش بود و در رفتن تلخش، وفاق و آشتی ملتی که بی وقفه دشمنانش در حال تفرقه انداختن بین آنان است، 
اگرچه یک صدا انتقام سخت او را خواهانیم اما باید یادمان باشد جنس همه انتقام ها برخورد فیزیکی نیست، ۱۰۰ البته سپاه سرافراز و ارتش مقتدر ما همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند و شورای امنیت ملی کشور نیز گفته است، در زمان و مکانی مناسب پاسخ داده و بدون شک اتفاق خواهد افتاد اما اکنون پس از خاکسپاری این ستاره فروزان ولایتمداری و اقتدار وظیفه ای سنگین بر دوش همگان است و این وظیفه چیزی نیست جز حفظ وحدت و وفاق آحاد جامعه و روشنگری در خصوص ارتش خبری دشمنان و نیت پلید آنها به خصوص رسانه هایی مانند بی بی سی فارسی
آنچه که ما باید انجام دهیم تبیین اهداف شهید سلیمانی و پاک کردن شبهه ها است . 
نسلی جوان و قشرهای آسیب پذیری در کشور وجود دارند که هدف این رسانه های منحرف هستند . این روباه صفتان با تحریک و وارونه کردن حقایق و تحریف آنها سعی در ایجاد تفرقه و دلسردی نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و بخصوص رهبری در دل این اقشار  دارند . در این بین متاسفانه عملکرد بد برخی مسئولین و بی کفایتی تعدادی از آنها بویژه در عرصه های اقتصادی که موجب تنگنا و فشاری مضاعف شده است بهانه و انگیزه بیشتری در اختیار دشمنان می گذارد .
وظیفه ما این است که در کمال آرامش و متانت با روشنگری اجازه ندهیم در عرصه جنگ نرم این کور دلان توفیقی حاصل نمایند . 
بر همه ی ما واجب است که اجازه ندهیم در اتحاد و همبستگی ایجاد شده که ثمره خون شهید عالی مقام سردار سپهد قاسم سلیمانی است خللی وارد شود.
انتقام سخت من و شما این است ...


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار