کد خبر: ۳۴۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۵ - ۱۸ دی ۱۳۹۸
اهواز - مردم اهواز با ناراحتی بسیار از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی در فکر انتقام سخت هستند.


به گزارش خبرنگار آراس، بعد از شنیدن خبر ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همه مردم در نقاط مختلف کشور در کنار ناراحتی به خاطر از دست دادن انسانی بزرگ و دوست داشتنی اما یک صدا خواستار انتقام از عاملان  این جنایت بودند.

مردم خوزستان نیز به عنوان اولین میزبان پیکر مطهر سردار همه برای تجدید میثاق و اعلام ادامه راه او به صحنه آمدند و حماسه ای خلق شد که پیام اتحاد مردم این کهن دیار حماسه و استقامت به جهان صادر شد.

اما امروز با حملات ایران به قلب پایگاه های نظامی آمریکا در عراق مردم به خیابان ها آمدند و با تکبیرهای الله اکبر از این حرکت سپاه تقدیر کردند.

یکی از جوانان اهوازی در این خصوص به خبرنگار آراس گفت: به محض مشاهده شلیک ها مردم ایران خود منعکس کننده این خبر بودند درصفحات شخصیشان بودند.

وی با بیان اینکه از این خبر بسیار خوشحال شدیم، افزود: این کمترین پاسخی بود که باید در برابر رفتار آن تروریستی آنها داده میشد.

یکی دیگر از شهروندان اهوازی نیز بیان کرد: با این حرکت نشان دادیم که انتقام سخت تنها در کلام ما نبود و آن را عملی کردیم.

وی تصریح کرد: این انتقام تا نابودی آمریکا، اسرائیل و عربستان ادامه خواهد داشت.

دیگر شهروند اهوازی گفت: این پاسخ کمترین جواب در برابر ترور اصلی ترین فرمانده ما بود.

وی افزود: از این خبر بسیار خوشحال شدیم اما انتظار پاسخی محکمتر و انتقامی سخت تر هستیم.

این شهروند اهوازی بیان کرد:  سخن ما با رئیس جمهور آمریکا این است که شما هیچ غلطی نمی توانید در برابر اتحاد و اراده مردم ایران بکنید.

وی گفت: با این حرکت دلمان خنک نشد چرا که ترور سردار داغ بزرگی بود و منتظر ضربه مهلک تر هستیم.

دیگر شهروند اهوازی عنوان کرد: پای همه چیز ایستاده ای و پشت رهبرمان هستیم.

مردم ما از بهمن ۵۷درست زمانی که استقلال خود را به دست گرفتند هجمه ها، داغ ها و سختی های بسیاری را دیده اند، داغ سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان نماد امنیت برای این مردم مانند داغ بهشتی ها، رجایی ها، جهان آراها و... بسیار سخت است اما مانند دیگر زمان ها طول این چهل ساله ایستاده ایم و تاریخ پر افتخارمان را به رخ جهانیان می کشیم.

اتحاد و رهبری مقتدر رمز موفقیت ما است و روز به روز این در کنار هم بودن در سایه ولایتمداری برگ های زرینی را در تاریخ این مرز و بوم رقم خواهیم زد.

شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی موجب این شد که خیلی ها به خود باز گردند و بدانند که آمریکا همچنان غیر قابل اعتماد است و هیچ غلطی نمیتواند بکند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار