کد خبر: ۳۴۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۲ دی ۱۳۹۸
استاندار خوزستان :
استاندار خوزستان گفت:عدم حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در طرح های عمرانی شهری اهواز به دلیل کوتاهی مابوده است.
استاندار خوزستان:
 مقصر غیبت قرارگاه خاتم الانبیا در آبادی اهواز هستیم

به گزارش خبرنگار آراس، غلامرضا شریعتی ظهر پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی  تقاطع غیر همسطح مدیان دانشگاه شهر اهواز اظهار کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء در کشور پروژه های بزرگی را انجام داده است، اما  تا کنون  در حوزه شهری در استان پروژه ای نداشته است.

وی افزود: عدم حضور آنها به دلیل کوتاهی ما بوده است و امیدواریم با این حضور شاهد توسعه و پیشرفت روز افزون  شهر اهواز و استان خوزستان باشیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: بیشترین و بزرگترین پروژه های این قرارگاه در استان  پروژه هایی  مانند سد کرخه، دوخطه کرده راه آهن ماهشهر به بندر امام، پروژه ngl که در حال اجرا و نقش عظیمی در توسعه و تولید صنایع ماهشهر و بندر امام دارد و پروژه آبرسانی غدیر از جمله این پروژه ها بوده است.

شریعتی ادامه داد: سال گذشته دیدیم خط لوله آب برای آبرسانی  به خرمشهر و آبادان  در زمان خشک سالی موجب نجات این دو شهر شد.

وی گفت: شهر اهواز در برخی زیر ساخت ها شهری بسیار عقب افتاده است، فاضلاب مشکل 50 ساله این شهر است که با دستور رهبری و عنایت ویژه رئیس جمهور اعتبار خوبی به این پروژه اختصاص  خواهد یافت و شاهد رفع این مشکل تاریخی خواهیم بود.

استاندار خوزستان اضافه کرد: در شهر اهواز با حمایت های شورای شهر پروزه های عظیمی توسط شهرداری آغاز شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار