کد خبر: ۳۴۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۳ - ۱۲ دی ۱۳۹۸
فرمانده کل سپاه :
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت :پیشرفت های ایران موجب سرخوردگی و ناامیدی دشمنان شده است.


به گزارش خبرنگار آراس، از اهواز ، سردار سرلشکر حسین سلامی ظهر امروز در آیین آغازین کلنگ زنی عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: علیرغم تحریم ، تهدید و محاصره از دستاوردهای بزرگی رو نمایی می شود که موجب نا امیدی دشمنان و امیدواری مردم ایران اسلامی و دیگر مسلمانان جهان می شود.

وی افزود: ما امروز بضاعت کمی نداریم بایدجبهه سازندگی، رفع محرومیت و فقر را تشکیل دهیم و به جنگ مشکلات  برویم و آن را نه کاهش، بلکه از بین ببریم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: چند دهه قبل وقتی تلویزیون ما گزارش  پیشرفت های علمی و فنی را اعلام می کرد تماما از خارج مرز ها بود اما اکنون هر شب تلویزیون خبری را عنوان می کند از پیشرفت های ایرانی است.

سلامی گفت: تمام گره گشایی ها و رفع مشکلات توسط خود ما انجام می شود و کسی خارج از این مرز ها نمی تواند چیزی جز آتش زدن، تخریب، فقر و عقب ماندگی برای ما داشته باشد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: روز گذشته تصمیماتی برای رفع مشکلات ماهشهر گرفته شد و  امروز نیز در حاشیه شهر اهواز این کار را خواهیم کرد و همه اینها ادامه خواهیم داد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار