کد خبر: ۳۴۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۶ - ۰۷ دی ۱۳۹۸
انتقاد از عملکرد مدیران غیر متخصص در شرکت آبفای اهواز؛
اهواز - عضو شورای شهر اهواز گفت: باتوجه به مغایرت تخصص مدیرعامل آبفای اهواز با حیطه مدیریتی، از مردم عذر خواهی و استعفا دهد.

 

مدیرعامل شرکت آبفای اهواز ضمن عذرخواهی باید استعفا دهد

فتح الله حاجتی اظهار کرد: سال های زیادی است که اهواز با معضل دفع آب های سطحی روبرو است و مسئولین مربوطه باید منطقه به منطقه در رفع آن برنامه ریزی و تلاش کنند.

وی با بیان اینکه مدیرعامل فعلی آبفا اهواز گزینه مناسبی برای این تصدی نیست، افزود: مدیر سابق ثبت احوال نمی تواند در سازمان آبفا که نیازمند فردی با تخصص و دانش مرتبط است، موفق باشد.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز با تاکید بر اینکه مدیران باید بر اساس تخصص، علم، دانش فنی و شایسته سالاری انتخاب شوند، ادامه داد: مدیر توانمند مدیری است که اطلاعات فنی و مهندسی آن بروز باشد، مواردی که در مدیرعامل فعلی آبفا اهواز مشاهده نکرده ایم.

حاجتی با انتقاد از عملکرد مدیرعامل آبفا اهواز، وی را مدیری ناتوان و فاقد توان علمی، فنی و تخصصی عنوان کرد و گفت: مدیرعامل فعلی آبفا اهواز تجربه کافی در فعالیت های تخصصی آب و فاضلاب را ندارد و سابقه ی کاری و گذشته وی با اداره این سازمان غیرمرتبط است.

وی با بیان اینکه مدیریت آب و فاضلاب، مادر تمام فعالیت های فنی و تخصصی در این حوزه است، عنوان کرد: عدم بازدید میدانی و بی توجهی مدیرعامل آبفا اهواز به مشکلات مردم گرفتار به معضل فاضلاب و آب های سطحی، از جمله مواردی است که می توان به آن اشاره کرد.

رییس کمیسیون بهداشت شورای اسلامی کلانشهر اهواز تاکید کرد: مدیرعامل آبفا اهواز ابتدا از مردم عذرخواهی کند و سپس استعفا دهد، چرا که توانایی مدیریت این سازمان را ندارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار