کد خبر: ۳۴۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۸ - ۰۶ آبان ۱۳۹۸
معاون استاندار و مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان؛
مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان گفت: زلزله مسجدسلیمان موجب نمایان کردن محرومیت های شدید مسجد سلیمان به مسئولان استانی و کشوری شد.
زلزله محرومیت مسجد سلیمان را نمایان کرد/کار تعمیر 2200 واحد مسکونی در مسجدسلیمان آغاز شده است

به گزارش آراس: کیامرث حاجی زاده  دوشنبه در جلسه بررسی آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان با بیان این که استان خوزستان در سه سال اخیر در بحران مدیریت شده است و از استان کثیر البحران به دائم البحران تبدیل شده است توضیح داد: شهرستان مسجد سلیمان یکی از شهرستان‌های محروم استان است، در زلزله اخیر در ساعات اولیه هم در محل وقوع کانون زلزله و مناطق تخریب شده و هم در  نقاط در معرض تخریب و بیمارستان برای بازدید از مصدومان حاضر شدیم. 
 وی بیان کرد : در حدود 10 هزار و 500 واحد مسکونی تعمیری و یک هزار و 437 واحد مسکونی احداثی نیز ارزیابی شده است که تاکنون 2 هزار و 200 عملیات تعمیری آغاز شده  است.
وی گفت: بانکهای تجارت و ملی نیز هر کدام به ترتیب 182 و 110قرارداد را منعقد کرده اند.
مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان با اشاره به خدماتی که مسجدسلیمان در طول تاریخ با پیدایش نفت و در طول تاریخ هشت سال دفاع مقدس داشته گفت: مسجدسلیمان از جمله شهرهایی است که پس از دزفول نیز حملات موشکی بسیاری را تجربه کرده است.
حاجی زاده اظهار داشت: زلزله مسجد سلیمان موجب شد تا محرومیت مسجد سلیمان برای مسئولین استانی و کشوری نمایان شود.
وی با اشاره به این که در مناطق محروم مسجدسلیمان مشکلات عدیده ای داریم که باید توجه بیشتری به آن ها صورت گیرد افزود: خدمات بنیاد مسکن پس از زلزله و سیل در استان بسیار خوب بوده است و امیدواریم با رفع مشکلات مسکن مردم مسجدسلیمان نیز با قدرت در کنار مردم خوزستان به  مسجد سلیمان باشد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار