کد خبر: ۳۴۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - ۰۴ آبان ۱۳۹۸
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان:
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: با توجه به تخریب میزان زیادی از سیل بند ها در سیل ابتدای امسال در استان، برای جلوگیری از سیل های احتمالی ساخت سیل بند ها باید سریعتر انجام شود.
به گزارش آراس: کیامرث حاجی زاده ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق پیش بینی های هواشناسی و اطلاعیه های مدیریت بحران کشور سامانه بارشی وارد کشور شده است که استان خوزستان را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه این سامانه اولین بارش در استان است و ممکن است موجب لغزنده شدن جاده ها و آبگرفتگی معابر شود، افزود: از مردم استان به ویژه روستاییان تقاضا می شود برای حوادث احتمالی نکات ایمنی را رعایت کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان عنوان کرد: طبق  بیان مدیران مربوطه، هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون متر مکعب در سدهای استان جای خالی برای سیلاب های بالا دستی وجود دارد.

حاجی زاده به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی برای کاهش حوادث اشاره کرد و گفت: در سیل فروردین ۹۸ اطلاع رسانی خوبی در رسانه ها و فضای مجازی صورت گرفت که منجر به عدم تلفات جانی در استان شد.

وی به ناامن بودن برخی از پل ها اشاره کرد و گفت: باید این پل ها ایمن سازی و سیل بندهای تخریب شده در سیل ابتدای سال هرچه سریع تر بازسازی یا ساخته شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار