کد خبر: ۳۴۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۰۲ آبان ۱۳۹۸
مديرعامل شركت كشت و صنعت نيشكر اميركبير:
بیستمین دوره برداشت نیشکر از سطح هشت هزار و 870 هکتار از مزارع کشت‌ و صنعت امیرکبیر آغاز شد.
به گزارش آراس: مديرعامل شركت كشت و صنعت نيشكر اميركبير در آیین شکرانه برداشت محصول نیشکر، گفت: پيش بيني مي شود 770 هزار تن نیشکر از سطح اراضی این شرکت برداشت شود. 

محمد فتحی مکوند افزود: 85 هزار تن شکر خام از اين ميزان برداشت نيشكر تولید خواهد شد و برای تصفیه 175 هزار تن شکر خام نیز برنامه ریزی شده است. 

وی با اشاره به بیستمین دوره برداشت نیشکر در کشت و صنعت امیرکبیر، اظهار داشت: تلاشگران شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در همه عرصه ها همگام با سایر کشت و صنعت ها با تلاش و پشتکار و برنامه ریزی صحیح 20 سالی را پشت سرگذاشتند که حاصل آن رونق تولید، ایجاد اشتغال پایدار و خودکفایی برای کشور است. 

مديرعامل شركت كشت و صنعت نيشكر اميركبير ادامه داد: در این سال ها با یاری پروردگار و پشتوانه تلاش های جهادگونه پرسنل، بحران ها یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته شد و اکنون نیز در آغاز بیستمین دوره برداشت، با تجربه ای بیش از پیش و تلاشی مضاعف تلاش خواهیم کرد بار دیگر رونق به عرصه صنعت نیشکر بازگردد.

فتحی مکوند در ادامه بیان داشت: پس از بحران خشکسالی سال گذشته و سیلاب فروردین ماه امسال، عملیات کشت نیشکر به منظور جبران بخشی از خسارت ها در کمترین زمان و تلاش شبانه روزی کارکنان در سطح ۲ هزار و ۲۰۲ هکتار از مزارع نیشکر انجام شد.

وی در ادامه کسب عناوین مختلف استانی و ملی در بخش های مختلف تولیدی، ایمنی و .. را حاصل تلاش همه کارکنان این شرکت دانست و افزود: برای اولین بار در بین صنایع نیشکری ایران، شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در سطح کشوری به عنوان واحد نمونه ایمنی، بهداشت ، محیط زیست و انرژی (HSEE) در سال ۹۸ مورد تقدیر قرار گرفت .
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار