کد خبر: ۳۴۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: امسال نیز علی‌رغم رشد چند برابری تردد زائران امر خدمت‌رسانی به‌خوبی انجام‌ شده است.
۱۶ هزار مترمکعب آب در طول شبانه‌روز در مرزهای خوزستان توزیع می‌شود

به گزارش آراس: صادق حقیقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران، در مورد اقدامات انجام‌ شده توسط شرکت آبفا خوزستان در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: میزان تردد در مرز شلمچه بیش از کل جمعیت خرمشهر بوده و آب‌رسانی به این تعداد از مردم واقعاً کار بزرگی است.

وی با بیان این‌که گزارش‌ها و نظرسنجی‌های انجام‌ شده از زائران نشان از وضعیت مطلوب خدمات‌رسانی دارد افزود: امسال نیز علی‌رغم رشد چند برابری تردد زائران امر خدمت‌رسانی به‌خوبی انجام‌ شده است.

وی از آمادگی کامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان جهت خدمت‌رسانی به زائران در مسیر بازگشت خبر داد و گفت: خط قرمز شرکت آب و فاضلاب خوزستان حراست و حفاظت از کیفیت آب است و همکاران ما در زمینهٔ آب‌رسانی چه از طریق شبکه و چه از طریق آب بسته‌بندی در مرزها تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرند.

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان با اشاره به استقرار آزمایشگاه سیار در مرزهای استان عنوان کرد: همکارانی از 23 مرکز آزمایشگاهی به‌صورت داوطلبانه به این آزمایشگاه آمده و هموار کیفیت آب مواظب را مورد آزمایش و بررسی قرار می‌دهند که تاکنون حتی یک مورد گزارش از آب آشامیدنی بی‌کیفیت وجود نداشته.

وی بابیان این‌ که در طول شبانه‌روز 3 هزار مترمکعب آب آشامیدنی از آب‌شیرین‌کن خرمشهر توسط حدود 79 تانکر به هر دو مرز استان توزیع می‌شود تصریح کرد: همچنین حدود 5 هزار مترمکعب در طول شبانه‌روز از طریق شبکه لوله‌کشی بین مواظب توزیع می‌شود.

حقیقی پور خاطرنشان کرد: در مجموع چیزی حدود 10 هزار مترمکعب آب در طول شبانه‌روز در شلمچه و 6 هزار مترمکعب در چذابه از طریق شبکه انتقال آب و تانکر به مواظب توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: در اربعین امسال حدود 8 میلیارد تومان صرف تأمین آب و ارتقا دستگاه‌های پمپاژ و موارد دیگر شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار