کد خبر: ۳۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - ۱۴ مهر ۱۳۹۸
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی در استان خبر داد و از همه رسانه ها جهت شرکت در این رویداد فرهنگی دعوت کرد.
به گزارش آراس: «محمد جوروند» امروز(یکشنبه 14 مهر) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: هر کس نسبت به امام حسین (ع) وظیفه ای دارد و رسانه ها هم با قلم و اخبار خود به این وظیفه عمل می کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی در استان خوزستان خبر داد و افزود: این سوگواره در بخش های تیتر، خبر، عکس خبری و گزارش خبری برگزار می شود.
وی به موضوعات سوگواره اشاره کرد و اذعان داشت: اربعین و نماز، اربعین و وحدت ملی، اربعین و اتحاد اقوام و اربعین و اتحاد مردم ایران و عراق از جمله موضوعات سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی است.
وی آخرین مهلت ارسال آثار را 10 آبان 98 و مراسم اختتامیه و اعلام نتایج را 25 آبان سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: اصحاب رسانه می توانند در هر بخش حداکثر پنج اثر را به دبیرخانه سوگواره ارسال کنند.
جوروند از همه رسانه ها جهت شرکت در این رویداد فرهنگی دعوت کرد و با بیان اینکه داوران این سوگواره از خارج استان هستند یاد آور شد: به نفرات اول یک میلیون و 500 هزار تومان، نفر دوم یک میلیون تومان و نفر سوم 700 هزار تومان اهدا می شود.
در پایان با حضور اصحاب رسانه از پوستر دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی استان خوزستان رونمایی شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار