کد خبر: ۳۴۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۱۳ مهر ۱۳۹۸
استاندار خوزستان:
توجه درست به کودکان و نوجوانان می تواند نقشی اساسی در شکل گیری جامعه داشته باشد
به گزارش آراس: غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امروز 13مهرماه در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس طاها اقدامی شهید خردسال حادثه تروریستی 31شهریورماه اهواز که همزمان با آغاز هفته ملی کودک در اهواز انجام شد، اظهار کرد: خرسند هستیم که مراسم هفته ملی کودک که همیشه در تهران تشکیل می شد، امسال در خوزستان و شهرستان اهواز برگزار شد.

وی افزود: امسال با همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، میزبان برگزاری هفته ملی کودک هستیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: برای هفته ملی کودک برنامه های متنوعی از سوی کانون خوزستان تدارک دیده شده است. همچنین این کانون برنامه های ملی و بین المللی نیز برای سال آینده در نظر گرفته است که آن ها را نیز برگزار خواهیم کرد.

شریعتی عنوان کرد: هفته ملی کودک امروز با پرده برداری از سردیس طاها اقدامی شهید خردسال حادثه تروریستی اهواز در خوزستان آغاز شد و همچنین دیگر برنامه های این هفته نیز در استان همزمان با سراسر کشور برگزار می شوند.

وی گفت: توجه درست به کودکان و نوجوانان می تواند نقشی اساسی در شکلگیری جامعه داشته باشد و از این طریق می توانیم در بحث های ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی مداخله صحیح داشته باشیم.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش هایی که در این زمینه انجام میگیرد، بتوانیم در راستای توسعه و بهبود شرایط جامعه گام های اساسی برداریم.

گفتنی است: هفته ملی کودک امروز 13مهرماه همزمان با سراسر کشور در اهواز آغاز شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار