کد خبر: ۳۴۴۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۰ - ۱۱ مهر ۱۳۹۸
وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاحیه آموزشگاه ۱۲ کلاسه پگاه پریدار در دزفول:
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: کار و تلاش برای آموزش وپرورش قابل مقایسه با هیچ کار دیگری نیست و این نوع فعالیت ها از یک شرافت ذاتی برخوردار است.
به گزارش آراس: محسن حاجی میرزایی روز پنج شنبه ۱۱ مهرماه ۹۸ در آیین افتتاحیه آموزشگاه ۱۲ کلاسه پگاه پریدار در دزفول گفت: کاهش دادن رنج مردم توفیق بسیار بزرگی است که خیرین با امر مدرسه سازی تسکین دهنده این رنج ها هستند و‌ عطر وجود خیرین مدرسه ساز بسیار دلپذیر است.


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در پروژه های خیرساز همیشه مسئولین در حاشیه کار هستند، تصریح کرد: کار  و تلاش برای  آموزش وپرورش قابل مقایسه با هیچ کار دیگری نیست و این نوع فعالیت ها از یک شرافت ذاتی برخوردار است.

وی افزود: فعالیت در حوزه آموزش و پرورش عرصه فعالیت، همت و تلاش پیامبران، اولیا و بزرگان است و آنها هستند که در این راه قدم می گذارند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: همه تلاش ها در مشاغل دیگر به بخشی از وجود انسان ارائه خدمت می کند که فنا پذیر است اما خدمت برای تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش با روح آدمی سر و کار دارد و یک فعالیت ماندگار و ابدی است.

وی افزود: محیط یادگیری،  عرصه آموزش و کار معلم یک سرمایه ابدی را فراهم می کند که محصول ارزشمند آن انسانهای تربیت یافته است.


وزیر آموزش و پرورش همچنین با تاکید بر لزوم حل مشکلات استان خورستان گفت: ما از همه امکانات موجود برای کاستن مشکلات در این استان استفاده می کنیم. قطعا باید وضعیت آموزش و پرورش در خوزستان ارتقا پیدا کند اما در کنار کاستی ها، داشته های بزرگی در خوزستان مثل خیرین داریم و این نشان از ظرفیت بالای کار و فعالیت در این استان است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار