کد خبر: ۳۴۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - ۱۰ مهر ۱۳۹۸
رئیس سازمان دانش‌آموزی خوزستان:
رئیس سازمان دانش‌آموزی خوزستان :متاسفانه شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که مشکلات دانش‌آموزان روز به روز بیشتر می‌شود.
به گزارش آراس:علیرضا مسرور در آیین استانی عاطفه‌ها که امروز (دهم مهر) در دبستان دخترانه فضیلت ناحیه یک اهواز برگزار شد، اظهار کرد: امسال بیست و چهارمین سالی است که جشن بزرگ عاطفه‌ها را در آموزش و پرورش  با کمک کمیته امداد امام خمینی و استانداری برگزار می‌کنیم.

وی با بیان اینکه وظیفه آموزش و پرورش عمدتا تعمیق فرهنگ مهرورزی و عاطفه‌ها است، گفت: رسالت آموزش و پرورش یک رسالت بی‌بدیل است. جامعه دانش‌آموزی و همکاران آموزش و پرورش در کنار جامعه هستند و کمک می‌کنند تا هیچ دانش‌آموزی کمبود نداشته باشد.

رئیس سازمان دانش‌آموزی خوزستان ادامه داد: هر ساله مسئولین وعده می‌دهند که به زودی جشن ریشه‌کن کردن فقر را برگزار خواهند کرد اما متاسفانه شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که مشکلات دانش‌آموزان روز به روز بیشتر می‌شود؛ با این حال نباید ناامید بود و امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد برگزاری جشن عاطفه‌ها به صورت معنوی باشیم.

وی در پایان افزود: ما دنبال این هستیم که دست عزیزان نیازمند را بگیریم. امیدواریم با سیاست‌های درست و اقدامات مناسب، محرومیت‌ها را به حداقل برسانیم. حضور مقامات استانی در مدرسه نشان‌دهنده مهم بودن دانش‌آموزان است.

به گزارش آراس، دومین مرحله آیین عاطفه‌ها امروز با حضور استاندار خوزستان و مسئولین آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی در دبستان دخترانه فضیلت ناحیه یک اهواز برگزار شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار