کد خبر: ۳۴۲۸۵
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۱ - ۰۲ مهر ۱۳۹۸
استاندار خوزستان:
استاندار خوزستان گفت: امیدواریم مگاپروژه پالایشگاه گاز بیدبلند شهرستان بهبهان در سال جاری به بهره‌برداری برسد.
امیدواریم پالایشگاه گاز بیدبلند امسال به بهره‌برداری برسد

به گزارش آراس: غلامرضا شریعتی امروز دوم مهرماه در حاشیه بازدید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از پالایشگاه گاز بیدبلند در بهبهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه بیدبلند یک مگاپروژه بزرگ است و امیدواریم در سال جاری به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: در سال 95 که به عنوان استاندار خوزستان منصوب شدم، یکی از پروژه‌هایی که برای به ثمر نشاندن آن تلاش ویژه ای صورت گرفت، پروژه پالایشگاه بیدبلند بود و اکنون خوشحال هستیم که روند ساخت آن به خوبی پیش رفته است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: کار این پروژه با سرعت بسیار خوبی پیش رفته و اکنون در مراحل نهایی خود است و امیدواریم تا شرایطی فراهم شود که این پروژه را در سال جاری به بهره‌برداری برسانیم.

شریعتی ادامه داد: اگر سرعتی که در باز شدن ال سی و سایر اقدامات اجرایی این پروژه اعمال شد، وجود نداشت، قطعا با توجه به اعمال تحریم‌ها این پروژه متوقف می شد اما خوشبختانه با وقت و تلاش صورت گرفته، این پروژه به بار نشست و اکنون منتظر به بهره‌برداری رسیدن آن هستیم

وی خاطرنشان کرد: بحث فلرهای نفتی و سوختن گازها علاوه بر زیان‌هایی که در بحث مسایل اقتصادی به دنبال دارد، اکنون به یک مطالبه اجتماعی تبدیل شده است و مردم خوزستان عنوان می‌کنند که نباید این فلرها سوخته شوند و باید مورد جمع آوری قرار بگیرند.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: این گازهایی که در هوا سوزانده می شود، سرمایه‌هایی هستند که پس از جمع آوری می توانند به عنوان خوراک پتروشیمی‌ها مورد استفاده قرار بگیرند و از این رو باید به این بحث توجه ویژه شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار