کد خبر: ۳۴۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۱ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
استاندار خوزستان گفت: حرکت مذبوحانه تروریستی دشمن در رژه پارسال نیروهای مسلح در اهواز ، برای ضربه به اسلام و نیروهای مسلح بود ولی ایران با اقتدار تمام در منطقه در مقابل مستکبران و دشمنان ایستاده و سر تعظیم فرود نمی‌آورد.
ایران اسلامی در برابر دشمن سر تعظیم فرو نمی‌آورد

به گزارش آراس: غلامرصا شریعتی روز یکشنبه در آیین رژه نیروهای مسلح خوزستان در منطقه کیانشهر اهواز با بیان اینکه همه پیشرفت‌ها و پیروزی‌هایی که انقلاب اسلامی امروز به دست آورده  ناشی از مجاهدت‌ و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران دفاع مقدس است، افزود: امروز ایران اسلامی پس از عبور از فراز و نشیب های فراوان و هجمه دشمنان به عنوان قدرت منطقه در حال گسترش عمق استراتژیک خود است. 

وی گفت: امروز روزی است که نقشه هایی که دشمنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ذهن خودشان برای محدود کردن ایران اسلامی طراحی می‌کردند، همه نقش بر آب شده و فرموده امام خمینی(ره) که  "آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند" تاکنون اثبات شده است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی زیور و زینت ایران اسلامی و مسلمین هستند و همه مسلمین جهان به آنها افتخار می‌کنند ادامه داد: همه محرومان و مظلومان و مستضعفان دنیا به کشور ایران تکیه دارند و با پشتوانه به مردم ایران در مقابل ظالمان و مستکبران تمام کشورهای دنیا ایستاده اند. از لبنان، یمن و نیجریه تا سایر نقاط دنیا همه به نیروهای مسلح و رهبری رهبر معظم انقلاب تکیه می‌کنند.

استاندار خوزستان گفت: ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته در صنایع دفاعی خود و صنایع مختلف، روز به روز پله های ترقی را طی و به جوانان دانشمند خود تکیه کرده است.

وی بیان کرد:  در گام دوم انقلاب و در ۴۰ ساله دوم به حول و قوه الهی آنچه در سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های استراتژیک نظام است، یکی پس از دیگری انجام خواهد شد و ایران به عنوان قدرت علمی، اقتصادی و نظامی منطقه و یکی از قدرت‌های بزرگ دنیا عرض اندام می کند.

در حادثه تروریستی حمله عناصر خودفروخته به رژه نیروهای مسلح در اهواز در شهریور پارسال ۲۵ نفر از جمله یک کودک چهار ساله شهید، و بیش از ۶۰ نفر مجروح شدند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار